Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Zář
14
2017

Zářijový Nintendo Direct přinesl nové informace k Pokémonům Ultra Sun a Ultra Moon

Příštích několik měsíců budou majitelé Nintendo Switch a Nintendo 3DS zaplaveni rozsáhlou nabídkou first-party a third-party titulů ze spousty různých žánrů. Videoprezentace Nintendo Direct odhalila detaily o více než 40 hrách, které pro Nintendo Switch a zařízení z rodiny Nintendo 3DS vyjdou v následujících měsících.

Tyto nové hry představují upravitelné hlavní postavy vydávající se na nové dobrodružství. Dosud nevyprávěný příběh se rozvíjí do obřích rozměrů, když se legendární Pokémon Necrozma, který krade světlo, transformuje do dvou nových forem: Solgaleo obsadí Dusk Mane Necrozma a Lunalu obsadí Dawn Wings Necrozma. Společně se včasným nákupem hry můžou fanoušci získat speciální dárek v podobě Rockruffa, který se vyvine v Dusk Form Lycanroca, nového Pokémona ve světě Pokémon Ultra Sun and Pokémon Ultra Moon. Kdo si stáhne digitální verzi Pokémon Ultra Sun nebo Pokémon Ultra Moon do 10. ledna, získá 12 Quick Balls. A na závěr, zařízení New Nintendo 2DS XL v cool barvách pokéballu, společně s Pokémon Ultra Sun Pokémon Ultra Moon vyjde v Evropě 17. listopadu.

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.