Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Lis
27
2016

Zahrajte si demoverzi Pokémon Sun a Pokémon Moon!

Od 18. října 2016 je v Nintendo eShopu k dostání speciální demoverze Pokémon Sun and Moon Special Demo Version. Tohle je vaše šance setkat se s pokémony, kteří na vás budou čekat v plné verzi Pokémon Sun a Pokémon Moon! Ash-Greninja, pokémon, který se objevuje po boku Ashe v animovaném seriálu Pokémon XYZ, se v demoverzi také objeví jakožto člen vašeho týmu — můžete cestovat společně!

Vezměte si Ash-Greninju s sebou do Pokémon Sun nebo Pokémon Moon

Až dokončíte své dobrodružství v Pokémon Sun and Moon Special Demo Version, budete si moci tohoto speciálního Greninju, který se dokáže transformovat do Ash-Greninji, převést do plné verze zakoupených her.

Stáhněte si demoverzi z oficiálních stránek společnosti Nintendo

Pokud se na webových stránkách společnosti Nintendo přihlásíte ke svému Nintendo účtu spojenému s Nintendo Network ID spárovaným s vaší konzolí Nintendo 3DS, budete si do své konzole moci Pokémon Sun and Pokémon Moon Special Demo Version stáhnout.

Stáhněte si demoverzi z Nintendo eShopu

Na konzoli z rodiny Nintendo 3DS spojené s Nintendo Network ID otevřete Nintendo eShop, kde si můžete stáhnout Pokémon Sun and Pokémon Moon Special Demo Version.

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.