Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Čvn
24
2020

Využijte velké slevové akce na Pokémon tituly pro konzole Nintendo

Ocitněte se ve světě Pokémonům díky slevové akci na hry, které si můžete zahrát na konzolích Nintendo 3DS a Nintendo Switch. Vybírejte ze široké nabídky zlevněných titulů, mezi nimiž naleznete jak čerstvé novinky, tak i kousky, které se za dobu své existence staly mezi hráči legendami. Které konkrétní Pokémon hry naleznete za snížené ceny na webu Nintendoshop.cz?

Pokémon Mystery Dungeon: Team Rescue DX – Nintendo Switch – datum vydání: 6. března 2020 – akční cena 1299,- Kč
Staňte se Pokémonem a sestavte s kamarády Pikachu, Eevee nebo Charmanderem tým na záchranu světa přes proměnlivé záhadné dungeony! Objevte krásný znovuzrozený svět v Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX na Nintendo Switch – předělávce původních her na Nintendo DS a Game Boy Advance.

Pokémon Sword & Pokémon Shield – Nintendo Switch – datum vydání: 15. listopadu 2019 – akční cena 1099,- Kč
Nová generace Pokémonů dorazila na konzoli Nintendo Switch. Objevujte region Galar, spojte se lokálně nebo online s ostatními hráči v nových Max Raid soubojích a porážejte ostatní trenéry. Co nevidět vyjdou i dvě placená rozšíření The Isle of Armor a The Crown Tundra, které obě nabídnou nové oblasti k prozkoumání, nové postavy i Pokémony k pochytání.

Pokémon: Let’s Go, Pikachu! & Pokémon: Let’s Go, Eevee! – Nintendo Switch – datum vydání: 16. listopadu 2018 – akční cena 1099,- Kč
Vaší destinací se stane opět region Kanto, kde to všechno začalo, a za hlavního parťáka tentokrát budete mít Eevee nebo Pikachu. Využijte pohybového ovládání konzole Nintendo Switch a chytejte Pokémony jako ve skutečnosti díky příslušnství Poké Ball Plus (prodávané samostatně).

Pokkén Tournament DX – Nintendo Switch – datum vydání: 22. září 2017 – akční cena 999,- Kč
Bojujte jako ten nejlepší trenér Pokémonů v zápasech, které se odehrávají v reálném čase. Užijte si definitivní verzi této hry, která okouzlila fanoušky původního Wii U titulu – nyní i s novými Pokémony a s novými režimy Team Battles a Group Match na Nintendo Switch.

Pokémon Sun & Pokémon Moon – Nintendo 3DS – datum vydání: 18. listopadu 2016 – akční cena 749,- Kč
Vydejte se za dobrodružstvím jako začínající trenér Pokémonů v novém regionu Alola ve hrách Pokémon Sun a Pokémon Moon. V bujných houštinách Aloly žije mnoho Pokémonů, které ještě nikdy nikdo nespatřil. Pochytejte je všechny!

Pokémon Ultra Sun & Ultra Moon – Nintendo 3DS – datum vydání: 17. listopadu 2017 – akční cena 749,- Kč
Návrat do regionu Alola proběhne ve velkém stylu. Objevujte stovky nových Pokémonů, nové výzvy a zažijte známé dobrodružství ve vylepšné Ultra verzi.

*Akce platí do 26. 06. 2020, případně do vyprodání zásob.

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.