Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Čvn
06
2017

Vraťte se do regionu Alola se hrami Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon

Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon byli rozšířeni o nové možnosti a nový příběh! Zlověstné temné mraky se roztahují po nebi nad regionem Alola, místem, kde se Pokémon Ultra Sun a Pokémon Moon odehrávají. Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon vycházejí 17. listopadu 2017!

Světy, které tě čekají v dáli!

V Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon se budeš moci prohánět na hřbetech legendárního pokémona Solgaleo nebo Lunala a skrze Ultra červí díru dosáhnout i ke světům, ležícím v neskutečné dálce. Ultra červí díry jsou podivné kapsy vesmíru, které už byly v regionu Alola spatřeny. V Pokémon Sun a Pokémon Moon viděli hráči náznak světů, ke kterým vedou, ale většina z nich zůstala zahalena tajemstvím.

Doraz do Ultra Megalopolis

Cestováním skrze Ultra červí díru se můžeš dostat až do Ultra Megalopolis – světa, který o světlo okradl Necrozma. V tomto tmou zahaleném světě zůstává jediným zdrojem světla tajemná budova podobná věži. Co by jen mohlo čekat na vrcholu?

Ultra Recon Squad

Ultra Recon Squad je tajuplná skupina pocházející ze světa ležícího daleko za Ultra červí dírou. Proč jen přišli do regionu Alola?

Hráči si vyposlechnou příběh z různých perspektiv v každé verzi. S Dulse a Zossi v hlavní roli Pokémon Ultra Sun a Soliera s Phyco v Pokémon Ultra Moon.

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.