Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Lis
21
2016

Více zábavy s Pokémon Global Linkem!

Pokémon Global Link, webové stránky, které jsou propojené s Pokémon Sun a Pokémon Moon jsou ideálním místem pro všechny fanoušky těchto her.

Nová verze Pokémon Global Linku

Server, který spojuje trenéry pokémonů po celém světě, Global Link, – již není kompatibilní se hrami Pokémon Omega Ruby, Pokémon Alpha Sapphire, Pokémon X a Pokémon Y, a namísto toho podporuje nové tituly Pokémon Sun a Pokémon Moon.

Hodnocené zápasy proti trenérům z celého světa

Hodnocené zápasy jsou zápasy, ve kterých se utkají zvolení pokémoni trenérů z celého světa, aby se ukázalo, kdo je ten nejsilnější trenér ze všech. Pokud se stanete členem Pokémon Global Linku a zaregistrujete si na účtu svou kopii hry Pokémon Sun nebo Pokémon Moon, budete moci stránky používat. Aktualizace pro nové hry s sebou přinese určité změny ve formátu a pravidlech zápasů, viz níže.

Single

Oba trenéři proti sobě v zápase vyšlou najednou jednoho pokémona.

Double

Oba trenéři proti sobě v zápase vyšlou najednou dva pokémony.

Special

Každou sezónu budou uvedena v platnost nová speciální pravidla, která hráčům dovolí vyzkoušet si jiný druh zápasu než obvyklé zápasy jednoho na jednoho nebo dvou proti dvěma.

V první speciální sezóně, která začala 18. listopadu 2016, budou pravidla identická jako v zápasech jednoho na jednoho s tím rozdílem, že trenéři budou moci do boje vyslat pokémony, kteří se za normálních podmínek hodnocených zápasů účastnit nemohou: legendární pokémony Solgalea a Lunalu, Magearnu, kterou lze získat naskenováním speciálního QR kódu, Ash-Greninju z demoverze her a další!

Nová turnajová pravidla

Nová, čtvrtá sada pravidel dovolí trenérům hrát po celý rok s oficiálními pravidly světového poháru Pokémon World Championships, ve kterém se každoročně soutěží o titul mistra pokémonů. Pravidla PWCS2017 si tak budete moci zažít od samého začátku.

Hlavní body pravidel Pokémon WCS 2017 jsou následující:

  • Zápasů dvou proti dvěma se mohou účastnit pouze pokémoni, kteří se objevují v pokédexu regionu Alola (kromě některých legendárních a mytických pokémonů).
  • Používání megaevolucí je zakázáno.
  • Zápasů se mohou účastnit pouze pokémoni, kteří se dají získat ve hrách Pokémon Sun a Pokémon Moon.

Systém „Your Time“ pro hodnocené zápasy

V nastavení časování zápasů je nyní k dispozici nový systém „Your Time“, tzv. váš čas. S touto metodou časování budou mít hráči na ukončení svého tahu maximálně 60 sekund. Oba budou mít také k dispozici 10 minut „svého času“. Pokud jednomu z hráčů vyprší jemu přiřazených 10 minut před koncem zápasu, onen hráč automaticky prohraje. To znamená, že se hráči budou muset rozhodovat rychleji než kdy dřív a zápasy tak budou mnohem napínavější!

Poznámka: Zákaz používání určitých legendárních a mytických pokémonů v zápasech jednoho na jednoho a dvou proti dvěma z minulosti přetrvává. Spolu s pokémony získatelnými ve hrách Pokémon Sun a Pokémon Moon se po určitou dobu po aktualizaci Pokémon Bank v lednu roku 2017 budou moci zápasů jednoho na jednoho a dvou proti dvěma účastnit i pokémoni z titulů Pokémon X, Pokémon Y, Pokémon Omega Ruby a Pokémon Alpha Sapphire.

Zápaste s pokémony ostatních hráčů

V Pokémon Sun a Pokémon Moon si můžete s pokémonů, které často používáte, sestavit tzv. bojové týmy složené z jednoho až šesti pokémonů. Bojových týmů můžete mít najednou zaregistrovaných až šest a každý pokémon může být součástí více týmů najednou.

Hráčům je zpřístupněna nová funkce – půjčování týmů přes QR. Hráči budou moci své týmy veřejně sdílet a zápasit s bojovými týmy ostatních hráčů. Veřejné bojové týmy si může každý hráč vypůjčit tak, že z Pokémon Global Linku naskenuje jejich QR kód. Se zapůjčenými týmy se můžete účastnit online zápasů, a to dokonce i některých hodnocených. Možná si budete moci dokonce vypůjčit týmy světových jedniček, například vítězů světového poháru!

Globální mise jsou časově omezené úkoly společné pro trenéry po celém světě a dostupné na Festival Plaza v Pokémon Sun a Pokémon Moon, které budou pořádány v pravidelných intervalech. Téma první globální mise bude „Chyťte spoustu pokémonů!“ O co tedy vlastně jde? Inu, v této misi půjde přirozeně o chytání hromady pokémonů – bez ohledu na druh!

Počet pokémonů, kteří budou ke splnění mise potřeba, i další úkoly, kterých se bude možno chopit, budou zveřejněny na Pokémon Global Linku těsně před začátkem mise. Nezapomeňte se podívat, jaké odměny můžete za splnění mise dostat – a přizvěte ke hře kamarády!

Poznámka: Aby se vaše skóre v globální misi započítalo mezi ostatní, je nutné svou hru zaregistrovat na PGL. V rámci oslav uvedení nové verze PGL do provozu budeme mít po skončení první úspěšné globální mise pro všechny členy PGL exkluzivní dárek!

Pořádejte vlastní přátelské turnaje!

Stejně jako v minulosti se na novém PGL budete moci účastnit oficiálních online turnajů, ale teď se vaše obzory ještě rozšíří! Odteď bude k dispozici nový mód přátelského turnaje, který vám samotným dovolí stát se pořadateli a uspořádat si turnaj s pravidly podle vašich vlastních představ. Přátelské turnaje budete moci pořádat ve dvou různých stylech. Naverbujte kamarády a užijte si působivé zápasy!

Online turnaje

V těchto turnajích budete po internetu zápasit s trenéry, se kterými vás systém spojí, a soutěžit s nimi o nejlepší skóre. Tyto turnaje mohou být otevřené pro trenéry po celém světě, nebo nastavené tak, aby se jich mohli zúčastnit jen předem vybraní jedinci. Jakmile počet účastníků překročí určitou hodnotu, vypočítá se skóre jednotlivých pokémonů, stejně jako v oficiálních online turnajích.

Turnaje v živém přenosu

Turnaj v živém přenosu můžete pořádat s kamarády i cizími trenéry, kteří se nachází na stejném místě jako vy. Vaše digitální hráčské ID, které obsahuje data o pravidlech, bude vygenerováno v podobě QR kódu, po jehož naskenování budou ostatní trenéři moci zápasit podle vámi daného schématu turnaje.

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.