Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Čvn
07
2019

Více informací o nových Pokémonech v Pokémon Sword a Pokémon Shield

Zjistěte toho více o některých z Pokémonů, které potkáte ve hrách Pokémon Sword a Pokémon Shield. Region Galar je domovem spousty různých typů Pokémonů v Pokémon Sword a Pokémon Shield na Nintendo Switch. O stavbě těchto Pokémonů toho moc nevíme a zdá se, že tyto Pokémony vědci stále zkoumají, ale řekneme vám vše, co o těchto vzácných Pokémonech víme!

Gossifleur

Kategorie: Květinový Pokémon
Typ: travní
Výška: přibližně 40 cm
Váha: přibližně 2 kg
Schopnosti: Cotton Down / Regenerator

Gossifleur má rád oblasti s čistou vodou a vzduchem a jeho pyl je léčivý. Léčí také lidskou populaci, dříve se dával jako lék nemocným dětem oblasti Galar v podobě čaje.

Gossifleur se pohybuje poryvy větru. Ovládá směr cesty ohýbáním těla a okvětních lístků.

Eldegoss

Kategorie: Pokémon květu bavlny
Typ: travní
Výška: přibližně 50 cm
Váha: 2,5 kg
Schopnosti: Cotton Down / Regenerator

Když se Gossifleur vyvine v Eldegoss, na hlavě vykvete velká bavlněná koule. Ta funguje jako polštář a chrání hlavu Eldegoss před poškozením.

Malá semínka v bavlněném chmýří jsou údajně velice výživná a užitečná jak lidem tak Pokémonům. Eldegoss tato semínka roznáší po celém regionu větrem, a proto je půda Galaru tak bohatá na živiny.

Wooloo

Kategorie: Ovčí Pokémon
Typ: normální
Výška: přibližně 60 cm
Váha: přibližně 6 kg
Schopnosti: Fluffy / Run Away

Vlna, kterou je Pokémon pokrytý, dorůstá po celý život. Pokud Wooloo zcela ostříháte, do tří měsíců doroste zpět. Používá se na oblečení, koberce apod. a je velice populární jako speciální produkt regionu Galar.

Wooloo žije ve stádu a kopíruje chování svého Trenéra nebo vůdce stáda. Vyhýbají se konfliktům a když potřebují utéct před nepřítelem, jednoduše se odvalí pryč.

Corviknight

Kategorie: Krkavčí Pokémon
Typ: létající / kovový
Výška: přibližně 2 m
Váha: přibližně 75 kg
Schopnosti: Pressure/Unnerve

Říká se, že Corviknight je nejsilnější Pokémon v oblacích regionu Galar. Často ho můžete zahlédnout, jak odvážně sviští vzduchem. Mnozí říkají, že každý dostatečně hloupý Pokémon, který se rozhodne Corviknighta vyzvat, následně už po pohledu na tohoto Pokémona a jeho řevu bere nohy na ramena.

Corviknight umí skvěle létat a čiší vysokou inteligencí. Díky tomu jsou často zaměstnaní jako Galar Taxi a pomáhají s přepravou lidí z města do města.

Drednaw

Kategorie: Kousavý Pokémon
Typ: vodní / kamenný
Výška: přibližně 1 m
Váha: přibližně 115 kg
Schopnosti: Strong Jaw / Shell Armor

Pokémon Drednaw má ostré tesáky, které jsou tak silné a ostré, že s nimi prokousne kámen či železo. Přestože nese těžkou kamennou schránku, má velmi vyvinuté svaly, díky kterým se pohybuje překvapivě rychle.

Drednaw je známý pro svou zlomyslnost a ochočí ho jen zkušený Trenér. Zdá se, že někteří Trenéři Drednawa vypouští zpět do divočiny poté, co zjistí, že ho nezvládají.

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.