Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Zář
22
2017

Pokkén Tournament DX

POKÉMONI MÍŘÍ NA NINTENDO SWITCH

Představujeme první Pokémony na novou konzoli Nintendo Switch. Hraj za jednoho z 21 cenných Pokémoních bojovníku a poraz ostatní Pokémony v arénách. Povolej Pokémon Support na pomoc do bitvy, pak vypusť jedinečný Burst útok svého Pokémona a vyšplhej na vrchol žebříčku.

Se všemi novými módy a způsoby bitev s kamarády, je tohle tvoje šance stát se šampionem Ferrum Regionu! A bezplatné demo Pokkén Tournament DX je k dispozici, takže si ho můžeš stáhnout z Nintendo eShopu na své Nintendo Switch konzoli.

ZVOL SI SVÉHO POKÉMONA

Vyber si silného Pokémona v ostrých, právě probíhajících bitvách, kde se Pokémoni pohybují a útočí v přímé odpovědi na tvé povely. Jednoduché, intuitivní ovládání zpřístupňuje tuto hru hráčům všech schopností a zároveň poskytuje spoustu k naučení a osvojení.

S více než dvaceti různými Battle Pokémony na výběr, si najde svého Pokémona každý trenér! Všichni Pokémoni z Wii U verze hry – včetně Pikachu, Charizarda a Mewtwoa – jsou zpět a doplněni novými Battle Pokémony: Decidueye, Darkrai, Scizor, Croagunk a Empoleon.

S AMIIBO ODEMKNEŠ NOVÉ POLOŽKY

Víš, že ve hře Pokkén Tournament DX funguje každé amiibo (prodáváno zvlášť)? Když přiložíš amiibo na NFC stick pravého Joy-Con ovladače nebo na Nintendo Switch Pro Controlleru (prodáván zvlášť), můžeš až pětkrát denně odemknout ve hře nové položky. Do toho spadá i herní měna, doplňky a tituly. Nikdy nevíš, jestli to, po čem si vždy toužil, nebude dostupné, až oskenuješ svého oblíbeného amiibo. Užitečné!

DALŠÍ INFORMACE

 • Nové způsoby hry

  Hraj Pokkén Tournament DX v televizním módu, Handheld módu, nebo se poděl o Joy-Con s jiným trenérem, abyste mohli bojovat proti sobě v Tabletop módu kdekoliv! Užívej si místní multiplayer zápasy v split-screen nebo single-screen módu, nebo s dalším Nintendo Switch ovladačem v bezdrátové bitvě.

 • Nový Support Pokémon

  Startovní Pokémon Litten a Popplio z Pokémon Sun a Pokémon Moon debutují, aby tě podpořili v bitvě. Stejně jako Battle Pokémoni, každý Support Pokémon je odemčen na počátku hry.

 • Mód týmových bitev

  V tomto módu si vybereš tři Pokémony a bojuješ po jednom s protivníkovými, dokud nevyhraješ.

 • Mód skupinového zápasu

  V tomto online módu hledáš podobně zkušené hráče v bojových místnostech a účastníš se intenzivních a zábavných bitvách.

 • Sleduj záznamy bitev

  Zlepši své schopnosti sledováním záznamu bitev ostatních hráčů a sdílej svoje nejlepší zápasy online pomocí nové záznamové služby.

 • Denní výzvy

  Přijímej výzvy s různými Pokémony každý den a získej body, které můžeš použít k dosažení další úrovně svého Battle Pokémona.

SCREENSHOTY

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.