Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Lis
17
2017

Pokémon Ultra Sun

Vrať se do regionu Alola!

Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon byli rozšířeni o nové možnosti a nový příběh! Zlověstné temné mraky se roztahují po nebi nad regionem Alola, místem, kde se Pokémon Ultra Sun a Pokémon Moon odehrávají.

Tvůj první parťák bude jeden ze tří Pokémonů – Rowlet, Popplio a Litten, kteří jsou zároveň významnou součástí Pokémon Sun a Pokémon Moon! Při průzkumu regionu Alola v Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon se seznámíš se spoustou nových Pokémonů, kteří se v Pokémon Sun a Pokémon Moon neobjevili. A nepropásneš ani známé tváře. Přes 400 pokémonů se skrývá v Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon.

Najdou se i Pokémoni, kteří si na jedinečné prostředí regionu Alola zvykli a stali se regionální variantou, která se liší od ostatních jedinců svého druhu. Vrátí se ze svého dobrodružství v Pokémon Sun a Pokémon Moon.

Pokémon zahalení tajemstvím!

Ve světě Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon se objevují noví Pokémoni. Jsou podobní legendárním Pokémonům z Pokémon Sun a Pokémon Moon; Solgaelo, Lunala a Nercozoma. Jak jsou s nimi spojení?

Solgaleo

Pokémonu Solgaleo se dřív říkalo „příšera, která pohltila slunce“.

Lunala

Pokémon Lunala byl známý jako „příšera, která přivolává měsíc“.

Necrozma

Pokémon Necrozoma je obestřen tajemstvím. Dokonce se říkávalo, že pochází z jiného světa.

Nové Z-Moves útoky pro Solgalea a Lunalu

V Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon se poprvé představí exklusivní Z-Moves pro Solgalea a Lunalu – Searing Sunraze Smash a Meancing Moonraze Maelstrom. Jen jeden Pokémon se umí naučit Sunsteel Strike a Moongeist Beam, chvaty nutné k ovládnutí extrémně mocných Z-Moves – Necrozma.

Ano je to tak. Necrozma, který zvládne Sunsteel Strike nebo Moongeist Beam bude schopný použít Searing Sunraue Smas nebo Menacing Moonraze Maelstorm. Zdá se, že z Necrozma vyzařuje ještě větší moc. Kolik síly se v něm skrývá?

Osedlej vlny s Mantine!

V Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon si budeš moct užívat surfování s Mantinem , sport, ve kterém surfuješ na zádech Mantine. Surfování není jen způsob přepravy mezi ostrovy – je to také sport, ve kterém závodíš o nejvyšší skóre za použití různých kůl triků! Zkus se stát špičkovým Mantine Surferem a surfuj jako profík!

Posil Rotom Dex!

Rotom Dex je speciální věc. Je to Pokédex – nástroj, který zaznamenává informace o Pokémonech, které nasbíráš během svých cest ale s Rotomem uvnitř! (Rotom je Pokémon, který umí vstoupit do různých elektronických přístrojů).

Na svých dobrodružstvích v Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon se s Rotomem sblížíš, čím víc s ním budeš komunikovat, a až se tak stane, bude ti ještě víc pomáhat na tvé cestě. Rotomova osobnost se změní podle toho, jak s ním budeš mluvit. Možná, že se tvůj Rotomo bude chovat trochu jako ty!

Prohlub svoje pouto s Rotomem během svých cestách po regionu Alola! Oživí to tvé dobrodružství a zaručí ti to jeho pomoc.

Představujeme Roto Loto

Roto Loto je funkce, která tě nechá vybrat si věci z tvého Rotom Dex, když se přiblížíš k Rotomovi. Tyhle speciální věci, které získáš ze svého Rotom Dex Roto Loto, můžeš získat v různých variantách. Některé zvyšují zkušenosti. Nebo peníze z odměn, které získáš po určité době, zatím co ostatní ti ulehčí chytit Pokémona a podobně. Tyhle Rotom schopnosti si ze svého batohu můžeš vytáhnout, kdy jen budeš chtít.

Hledej vzácné Pokémony s Island Scanner!

Když naskenuješ QR kód skenerem tvůj Rotom Dex ti uloží body. Až dosáhneš sta bodů, budeš moct používat Rotom Dex Island Scan funkci. Pak můžeš Island Scanem skenovat celý ostrov a najít vzácné Pokémony, které bys tam normálně nepotkal.

V Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon se setkáš i s Pokémony, kteří se v Pokémon Sun nebo Pokémon Moon neobjevili, jako třeba Charmander, Grovyle, Greninja a další.

Nacházej další a další vzácné pokémony pomocí Island Scan!

Nové bitevní vybavení: Battle Agency!

Battle Agency je nové vybavení, kde si můžeš užít soupeření jednoduchým pronajmutím Pokémona.

Když si nasadíš sluneční brýle a staneš se agentem, můžeš se účastnit samostatných bitev se svými pronajatými Pokémony. Budeš mít na povel tři Pokémony a vaším úkolem bude porazit protivníkovy tři Pokémony. Zkus vyhrát a stát se nejlepším agentem!

Připojením k internetu nebo promísení se s ostatními hráči získáš víc Pokémonů k pronajmutí. Spoj se s ohromnými hráči a budeš si moct pronajmout silného Pokémona. Komunikuj se spoustou ostatních hráčů, vyber si nejlepší Pokémony a staň se nejlepším agentem!

Team Rainbow Rocket se vrací na scénu!

V Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon se objeví í největší zlodušná organizace v historii! Team Rainbow Rocket – vytvořený z bossů z předchozích Pokémon titulů. Šéfem není nikdo jiný než Giovanni, který také velel organizaci zvané Team Rocket v Pokémon Red a Pokémon Blue, prvních Pokémon hrách.

Ale to není to nejhorší – Giovanni seskupil bossy z různých Pokémon her! Ty a tvoji spojenci se budete muset postavit proti tomu, co může být snad největším zlem vůbec! Co probůh Giovanni a jeho nohsledi chtějí, když se tak nečekaně objeví v regionu Alola?

Návrat k ostrovním výzvám

Ostrovní výzvy jsou už rituálem na regionu Alola. Jejich záměrem je pomoci dětem růst do zdatných Pokémon trenérů. K dokončení ostrovní výzvy musíš čelit nástrahám na každém ze 4 ostrovů.

Některé výzvy mohou dopadnout úplně jinak než v Pokémon Sun a Pokémon Moon.

Noví kamarádi v regionu Alola

Narazíš na kamarády a vytvoříš si ještě pevnější pouta v ostrovních výzvách.

Hau – Hau je chlapec, se kterým se spřátelíš hned, jak se přestěhuješ na Alol, je stejně starý. Hau je známý svým klidem ale v ostrovních výzvách se ukážou důvody, proč se účastní Pokémon bitev.

Lillie – Děvče skoro tvého věku. Z vlastních důvodů si hraje na asistentku profesora Kukui. Během dobrodružství s tebou objeví Lillie svou novou stránku.

Necrozmův nový příběh

Bylo odhaleno, že tajemný Pokémon z obalů Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon je Necrozma, po tom co přemohl legendární Pokémony Solgaleo nebo Lunala. Tyto formy Necrozma jsou Dusk Mane Necrozma a Dawn Wings Necrozma.

Během ostrovní výzvy se budeš muset potýkat s různými patáliemi způsobenými legendárním Pokémonem Necrozma. Potkáš tajemné lidi a Pokémony a budeš svědkem toho, jak se nové nebezpečí chystá na Alolu.

Kompatibilní s Pokémon Global Link

Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon budou kompatibilní s Pokémon Global Link – webem, který je propojený s Pokémon sérií – počínajíce dnem vydání, pátek 17. Listopadu, umožní Pokémon Global Link uživateli spojit se s ostatními hráči z celého světa použitím uložených dat z Pokémon her. Synchronizuj uložená data s Pokémon Global Link a užij si Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon ještě víc!

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.