Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Bře
19
2013

Pokémon Trading Card Game

Informace o hře

Geniální herní princip sbírání karet, výměny a boje získává ve hře Pokémon Trading Card Game úplně novou dimenzi.
Jako předloha pro tuto inovovanou variantu karetní hry slouží papírová karetní hra od Wizards of the Coast®, která spolehlivě dostala každého fandu sběratelských karet. Pro toho z vás, kdo právě nemá po ruce nějakého kamaráda, kterého by vyzval k napínavému karetnímu duelu, máme opravdu výborné řešení: elektronickou verzi sběratelských karet Pokémon Trading Card Game pro Nintendo Game Boy.

V Pokémon Trading Card Game přebíráš roli hrdiny Marka, kterého doprovázíš na cestě za legendárními kartami. Při svých výpravách potkáváš řadu karetních mistrů, kteří tě vyzývají k napínavým soubojům. Vítěz duelu tě obdaří nejen dalším booster-packem (přídavným balíčkem), který obsahuje náhodně vybrané karty. Podaří-li se ti porazit vedoucího klubu, dostaneš i odznak jako ocenění za skvělé výkony.

Na rozdíl od originální karetní hry obsahuje tato Game Boy hra exkluzivní karty, které nejsou k dostání jako reálné hrací karty. V tomto dobrodružství můžeš celkem ulovit 228 karet, přičemž řada z nich je velmi vzácná a tudíž jen těžko dosažitelná.

Na začátku hry ti doktor Mason předá základní balíček karet. S tímto balíčkem začíná tvé dobrodružství. Teď můžeš cestovat po různých klubech, kde tě různí karetní mistři vyzývají k herním soubojům. Každým vítězstvím získáváš minimálně jeden booster-pack s novými kartami. Časem se tak dopracuješ k pěknému balíku a můžeš si tak budovat lepší a lepší balíček karet. Nakonec musíš vyzvat k boji vedoucího klubu a porazit ho. Teprve se všemi medailemi ti nic nestojí v cestě do Poké-dómu, kde na mladé hrdiny čekají ti nejzkušenější a nejváženější karetní mistři.

Vedle vlastního dobrodružství dopřáli programátoři této hře také několik speciálních rysů. Samozřejmě máš možnost propojit svého Game Boye pomocí Game Link kabelu s Game boyem tvého kamaráda a ukázat tak celému světu, že jsi skutečným karetním mistrem Pokémonu.
Nejnovější rys najdeš také u karetních výměn mezi dvěma Game boyi. Vedle regulérní výměny karet existuje také jedinečná Card Pop!funkce, která byla vyvinuta speciálně pro tuto hru. Pokud si zvolíš tuto volbu, dostane každý hráč jako dárek kartu. Tato fukce existuje ovšem jenom mezi dvěma stejnými trenéry. Použiješ-li Card Pop!funkci u různých kamarádů, můžeš tak nasbírat obrovské množství karet.
8 Mbitová hra Pokémon Trading Card Game je ti k dispozici nejen v plné barevné škále na Game Boy Color, ale také na ostatní Game Boy systémy. Všechny texty ve hře jsou kompletně v anglickém jazyce.

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.