Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Bře
19
2013

Pokémon Stadium

O hře

Pokémon Stadium ti dává možnost prožít Pokémonní bitvy ve zbrusu nové aréně – na tvém Nintendu 64! Všech 150 Pokémonů můžeš vidět útočit v plném, nádherném 3D provedení!
Pokémon Stadium poskytuje trenérům rozpálenou arénu, kde mohou provádět svou oblíbenou činnost – bojovat s Pokémony, a přitom sami vše sledovat z pohodlí diváka v první řadě. Spousta možností nastavení, včetně podpory hry Game Boy Pokémonních her přes Nintendo 64, dělá z Pokémon Stadium naprostou nezbytnost pro každého Pokémonního fanouška!
Anglická verze Pokémon Stadium vychází z druhého vydání původní japonské verze Pokémon Stadium. Trenéři Pokémonů mohou svádět úplně stejné bitvy, jako v Pokémonu pro Game Boy, ovšem úžasné animované sekvence a barvami hýřící speciální efekty při útocích oživují Pokémony zcela novým způsobem.
Jednou ze skvělých vlastností hry je možnost použít své vytrénované věrné Pokémony z Red, Blue nebo Yellow verze hry pro Game Boye (prodává se samostatně). Je to možné díky zařízení Transfer Pack, které je součástí balení Pokémon Stadium. Připojuje se zespodu do N64 ovladače, a data z Game Boy herní kazety tam mohou být přímo převedena do Nintenda 64.
Pokémon stadium samozřejmě podporuje všechny útoky Pokémonů z Game Boye, jejich TM, HM, úrovně apod. Nemusíš se tedy zříci žádného z tvých oblíbenců. Proč by si koneckonců neměl dopřát to potěšení vidět, jak se tvoji skvěle vycvičení Pokémoni utkávají s těmi nejtvrdšími chlapíky Stadionu?
Krom toho, že můžeš sledovat své Pokémony v trojrozměrné bitvě na velké televizní obrazovce, nabízí Pokémon Stadium také množství miniher, ve kterých účinkují nejrůznější druhy známých Pokémonů. Třeba nenažraný Lickitung, oďobávající talíře s obědem v Sushi-Go-Round. Jen pozor na pálivá překvapení!
Použít v boji můžeš všech 150 Pokémonů. Pokud nemáš vlastní z Game Boy verze hry, můžeš si vybrat z široké nabídky Pokémonů vytrénovaných na nejrůznější úroveň (jen Mewtwo tady není, ale můžeš si ho nahrát z Game Boye). Pokémon Stadium mohou hrát až čtyři hráči zároveň. Můžeš si tak s kamarády třebas uspořádat turnaj! A pak se uvidí, kdo z nich je tím nejlepším trenérem!
Chceš-li znát poslední detailní informace o Pokémon Stadium a Transfer Paku, cenách i vlastnostech hry, pročti si náš FAQ.

Rozpálená aréna

Spousta náročných zápasů, a dokonce s možností spolupráce s přítelem – to je Pokémon Stadium, lahůdka pro všechny fanoušky Pokémonů.
Turnaje v Pokémon Stadium se řídí čtyřmi velmi odlišnými sadami pravidel. Pika Cup je založen na nutnosti dobré strategie, protože se ho mohou účastnit Pokémoni maximálně na dvacáté úrovni. Petit Cup umožňuje účast malým, nevyvinutým Pokémonům až do úrovně 30.
Poké Cupu už se mohou účastnit Pokémoni až do úrovně 55, a Prime Cup nemá dokonce omezení vůbec žádné. Všechny tyto turnaje jsou dále rozděleny na čtyři části, zde se nazývají Balls, každou o osmi bitvách.
Vysoko v horách nad městem stojí temný a ponurý Gym Leader Castle. Zde pobývá osm nejlepších trenérů Stadionů, spolu se zástupem svých pomocníků.
Až se probojuješ přes tu spoustu skvělých trenérů až na vrchol tajemného hradu, objevíš, že tohle všechno byl teprve začátek, a skutečná výzvu je teprve před tebou.
Ať už si vybereš kterýkoliv pohár ve hře, tví protivníci budou stále lepší a silnější. Můžeš použít Pokémony, kteří jsou součástí hry, ale k poražení těch úplně nejlepších trenérů budeš skoro určitě potřebovat vlastní, vytrénované Pokémony ze svého Game Boye.
Můžeš vybrušovat k dokonalosti své bojové schopnosti, a nebo prostě jen hrát pro zábavu s (nebo proti) svým kamarádům ve Free Battle režimu. Když s přítelem hrajete společně, ujisti se, že máš opravdu dobře vyváženou sestavu všech šesti Pokémonů.
Zkus zvítězit ve všech pohárech, a porazit i všechny v Gym Leader Castle, a dostaneš se do mnohem, mnohem těžšího režimu Round 2. A vytrénuj si své Pokémony jak to jen bude možné, ať jsou na dlouhé noční bitvy v Pokémon Stadium dobře připraven

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.