Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Bře
19
2013

Pokémon Stadium 2

Začínáme hrát

Pokémon Stadium 2 je kompatibilní s Pokémon Gold, Silver, Red, Blue a Yellow verzemi pro Game Boy. Pokud máte Transfer Pak, můžete ho zapojit do svého N64 ovladače, zasunout do něj jednu z vašich GB Pokémon her, a přenést Pokédex data do Pokémon Stadium 2. Libovolný z Pokémonů, které jste chytili a vytrénovali na Game Boyi, bude moci vstoupit a bojovat v arénách Pokémon Stadium 2. A pokud používáte verzi Gold nebo Silver, otevírá se vám cesta k několika dalším Stadium 2 specialitám!

Mystery Gifts
S pomocí Transfer Paku a Pokémon Gold nebo Silver pro Game Boy můžete získat Mystery Gift od dívky v obchodním domě v Goldenrod City. Profesor Oak vám schová cenu u sebe v Pokémon laboratoř

Režimy hry

Quick-Play
Pokud si prostě chcete střihnout rychlou bitvu, a nechcete trávit čas vytvářením týmu, zvolte možnost Battle Now! Tenhle režim je pro jednoho nebo dva hráče, a každému zúčastněnému je přidělena náhodně vybraná sestava Pokémonů.

Rental Pokémoni
Když nemáte žádného Pokémona, kterého byste si přenesli z GB Pokémon pomocí Transfer Paku, musíte složit svůj tým z Pokémonů, připravených ve hře. Často vybaveni neobvyklou sadou útoků, mohou být „pronajatí“ Pokémoni také přidáni do vašeho osobně vytrénovaného týmů GB Pokémonů.

Event Battle (2 hráči)
Chcete-li si to rozdat ve dvou, vstupte do Event Battle. Pokud vy i váš kamarád používáte při hře Transfer Pak, můžete se utkat v Little Cup, Pokémon Cup a Prime Cup, při použití předem připravených týmů.

Nastavení hry
Nastavte si hru jak vám to bude vyhovovat. V menu Options můžete změnit stereo zvuk (je tu možnost Dolby), vypnout komentář u zápasů, a pozměnit pravidla souboje, včetně používaných předmětů a vstupních podmínek pro Pokémony.

Prohlídka White City

White City

White City je uspěchané město, kypící Pokémonní zábavou. Navštivte ho, a podívejte se na Pokémon Academy, Minigames, Free Battle, Pokémon Lab, Gym Leader Castle, GB Tower, My Room a samozřejmě také Stadium.
Gym Leader Castle
Abyste se stali opravdu nejlepším trenérem, musíte se úspěšně probojovat přes Johto Gym Leader Castle. Není tu žádná možnost oprav, takže jen ten nejlepší může vyhrát všech 38 soubojů v řadě.
Trenérův hrad
Pokémon Lab
Laboratoř profesora Oaka je navržena speciálně pro hráče, používající Transfer Pak a Pokémon Gold, Silver, Red, Blue nebo Yellow. V laboratoři si můžete prohlédnout svou uloženou GB hru, prohledat váš Pokédex, snadno přetřídit a zorganizovat uložená GB data, a mnoho dalšího.
Pokémoní laboratoř
My Room
S pomocí Transfer Paku a Pokémon Gold nebo Silver můžete svou GB ložnici vidět trojrozměrně v televizi. Tento režim hry vám dovolí přeuspořádat a přezdobit váš domov. Další ozdobné předměty do pokojíku získáte pomocí Mystery Gift.
Můj pokoj
Minigames
Stejně jako Kid’s Club v původním Pokémon Stadium, je sekce miniher plná zábavných krátkých her, v hlavní roli s různými Pokémony.
Mini hry
Free Battle
Multiplayerový režim, Free Battle, umožňuje až čtyřem hráčům soupeřit za použití pravidel pohárů, volných pravidel „Anything Goes“, nebo vámi upravených osobních pravidel. Pokud hrajete více než dva, budete se při hraní v týmu střídat, protože současně mohou bojovat vždy jen dva trenéři.
Volné souboje
Earl’s Pokémon Academy
Neuvěřitelně detailní, se všemi informacemi, které můžete potřebovat znát v souboji, to je Earlova Pokémonní Akademie – s výukovými lekcemi, kvízy, a souboji pro otestování nabytých znalostí. Pokud jí projdete, odemknete si v knihovně další informace, včetně podrobností o každém útoku, evoluci, dostupnosti předmětů a Pokémonů v GB hrách, atd.
Earlova Pokémoní akademie
Stadium (poháry)
Vstupte přímo do víru boje v hlavním režimu hry, Stadium. Jsou vám nabízeny čtyři poháry: Little Cup, Poké Cup, Prime Cup, nebo Challenge Cup
Stadión
GB Tower
Pokud máte Transfer Pak a Pokémon Gold, Silver, Red, Blue nebo Yellow, můžete libovolnou z těchto her hrát na televizní obrazovce v GB Tower. Můžete použít jen jednu ze jmenovaných her – jiné GB hry nejsou s GB Tower kompatibilní.
Obrazovka v GB Tower

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.