Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Bře
19
2013

Pokémon Snap

O hře

Přijmi pozvání na exotický ostrov, kde se to Pokémony jenom hemží. Tvým úkolem je fotografovat Pokémony pro Pokémon Report profesora Oaka: a to co nejostřeji, ve všemožných pózách a co nejpestřeji. Nároky profesora Oaka jsou dosti vysoké a jenom ti nejlepší „lapkové“ mohou být do Reportu přijati. Nastup do svého multifunkčního stroje – Zero-One-Mobilu – a těš se na nejnapínavější a nejzábavnější Foto-Safari svého života!

Cesta šesti areály Pokémonního světa je opravdu těžká a náročná. Proto profesor Oak vynaložil velkou námahu a peníze na to, aby pro vás připravil skvělý stroj. S pomocí Zero-One-Mobilu se totiž můžeš pohybovat na veškerých zemských površích: je jedno, zda jsi na měkkých písečných plážích, nebo v prostoru žhavých rozpálených sopek. Tím to nekončí! Dva vzdušné balony tě přenesou přes dravé peřeje a sám v podzemních katakombách určitě dorazíš do cíle: dvě gigantické trysky přemění Zero-One-Mobil na vzducholoď!

Při hodnocení tvých snímků jsou pro profesora Oaka důležité 3 momenty: Zaprvé má být příslušný Pokémon zachycen na fotografii v co největší velikosti a z co nejkratší vzdálenosti. Za druhé rozhoduje póza : dívá-li se Pokémon přímo do kamery nebo dělá-li zvláštní pohyby, obdržíš více bodů než za snímek zezadu! Za třetí by se měli Pokémoni nacházet co nejvíce ve středu obrázku. Pokud se ti takový portrét podaří, zdvojnásobí ti profesor všechny body, které jsi doposud získal. Dodatečně existují ještě bonusové body, které získáš tehdy, pokud se na jedné fotce nachází více Pokémonů téhož druhu. Vidíš, že je neuvěřitelně lákavé, vracet se stále na Foto-Safari a zlepšovat své skóre!

Tvé úkoly jsou různé a rozmanité: ukaž Pokémony v různých pózách, najdi schované Pokémony, hledej osudné pokémonní znamení… Pokud jsi zvládl všechny úkoly, máš volný přístup k barevnému oblaku, kde najdeš legendárního Pokémona Mew!

Pokud chceš fotografovat, budeš potřebovat vykutálenou taktiku a hodně zkušeností!

3D grafika této hry je skutečně skvělá a ukazuje ve své celé kráse fantastický život na ostrově a jeho okolí. Také hudební kulisa tě vtáhne do atmosféry exotického světa. Rafinovaný level-design a inovovaný herní pricip dělají už teď z Pokémon Snapu tu pravou Pokémon-klasiku: díky tomu, že můžeš zvýšit své bodové ohodnocení při každém obnoveném průchodu a získat tak ještě lepší fotografie, je dopředu zaručena hodně dlouhá zábava.

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.