Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Bře
19
2013

Pokémon Silver

Pokémonní střediska

Většina měst ve hře má vlastní Pokémonní středisko, kde ti zadarmo vyléčí všechny zraněné či nemocné Pokémony. Kromě léčení lze každé středisko využít i pro přístup k PC, do kterého se dají ukládat přebytečné předměty i Pokémoni.
U sebe můžeš mít vždy maximálně šest Pokémonů. Pokud už máš plno, další chycení Pokémoni automaticky putují do skladiště v PC.
Pokud si to chceš rozdat v souboji s jiným trenérem, propojte své Game Boye Game Link kabelem a jděte oba do Cable Club Coliseum.
Stejně tak budeš pot

Mapa světa

Tvoje dobrodružství tentokrát začíná v New Bark Town, městečku v části nového světa Johto. Pokémon Gold a Silver obsahují také starý svět Kanto, který zkoumal Ash v Red, Blue a Yellow verzích Pokémon her. Do světa Kanto se ale nedostaneš dříve, než se jeden z tvých Pokémonů naučí HM Surf. Později ve hře budeš schopen se do Johto dostat plavbou na lodi S.S. Aqua, nebo vlakem, zastavujícím v Goldenrod City.

řebovat Game Link kabel, když budeš chtít s kamarádem jen vyměňovat – a udělat to můžeš v Cable Club Trade Center.

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.