Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Lis
15
2019

Pokémon Shield

Začněte svou cestu jako trenér Pokémonů výběrem jednoho ze tří nových startovních Pokémonů: Grookey, Scrobunny nebo Sobble. Pak se vydejte na cestu novou oblastí Galar, kde budete vyzývat záporáky z Teamu Yell, zatímco budete odhalovat záhaduzáhadných Legendárních Pokémonů Zaciana a Zamazenty! Prozkoumejte Wild Area, rozsáhlé lány, kde si může hráč sám volně ovládat kameru. Spojte se až se třemi dalšími hráči lokálně nebo online v nových multiplayer kooperačních Max Raid Battles, ve kterých se hráči postaví obrovským a velice silným Pokémonům známým jako Dynamax Pokémoni.

PŘEDSTAVUJEME VÁM OBLAST GALAR

Při svém dobrodružství budete cestovat oblastí Galar, kde objevíte spoustu unikátních lokalit, jako jsou velké travnaté pláně plné přírody a města, kde lidé a Pokémoni společně žijí a pracují! Další charakteristickou částí zdejší kultury je, že Pokémon bitvy jsou považovány za nejpopulárnější způsob zábavy v celém regionu.

Účastníci se postaví Gym Leaderům v Pokémon bitvách, které se odehrávají na různých stadionech napříč regionem. Při každé bitvě se tyto stadiony rozezní fanděním obrovských davů fanoušků a diváků.

SEZNAMTE SE SE SVÝM PRVNÍM POKÉMONEM!

Vaše dobrodružství v Pokémon Sword and Pokémon Shield začíná výběrem jednoho ze tří nových Pokémonů!

POSTAVTE SE SILNÝM DYNAMAX POKÉMONŮM

Divocí Dynamax Pokémoni jsou extrémně silní. Někteří mohou udělat několik útoků v jednom tahu, zneutralizovat schopnosti vašeho Pokémona nebo zrušit všechny změny, na kterých jste do té doby pracovali.

Divocí Dynamax Pokémoni, se kterými se setkáte v Max Raid Battles, nebudou používat jen běžné útoky – mohou také používat Max útoky! Někteří Dynamax Pokémoni zneutralizují schopnosti všech Pokémonů nebo zcela zresetují vaše změnené statistiky před útokem.

Někteří divocí Dynamax Pokémoni vytvoří záhadnou bariéru, která je chrání před jakýmkoliv útokem. Pro zasáhnutí Pokémona pod touto ochranou budete muset nejprve zničit bariéru několika útoky. V případě, že váš Pokémon je již poražen v Max Raid Battles, můžete dál fandit ostatním hráčům! Podporování vašeho týmu může zlepšit průběh hry!

PORAŽTE DYNAMAX POKÉMONA A ZÍSKEJTE TAK ŠANCI HO CHYTIT!

Pokud se vám povede porazit Dynamax Pokémona v Max Raid Battle, dostanete šanci ho chytit do svého týmu. Každý účastník v bitvě bude moct hodit jeden Poké Ball a pokusit se chytit Dynamax Pokémona. Vítězství v Max Raid Battle může přinést také spoustu užitečných předmětů!

PROHLÉDNĚTE SI KRÁSNOU PŘÍRODU WILD AREA

V Galar oblasti je také rozlehlá oblast známá jako Wild Area. Wild Area je plná přírody všude, kam se podíváte, a spojuje několik různých měst. Do Wild Area se dostanete přes různá města a obsahuje nespoutanou divočinu!

Najdete tu více Pokémonů než kdekoliv jinde v oblasti Galar. Pokémoni, na které tam budete moct narazit, se budou měnit na základě počasí nebo místa, takže pokaždé můžete vidět něco jiného!

SILNÍ POKÉMONI, KTEŘÍ OBÝVAJÍ WILD AREA

Ve Wild Area je možné narazit na silné divoké Pokémony! Tito Pokémoni mají neustále oči na stopkách – v začátcích svého dobrodružství na ně nebudete moct hodit ani Poké Ball!

NOVÉ POČASÍ VE WILD AREA

Počasí ve Wild Area se může měnit podle toho, kde jste nebo kolik je hodin. Uvidíte, jak svítí sluníčko, prší a nebo můžete narazit na více neobvyklé počasí jako jsou bouřky. Na základě počasí můžete najít různé Pokémony! Zdá se, že Pokémoni, na které můžete narazit, se mění podle aspektů jako je počasí nebo lokalita.

Při bouřkách můžete najít spoustu elektrických Pokémonů! Pokud začneš bitvu při bouřce, bitevní pole bude mít efekty deště i elektřiny, což posílí vodní a elektrické útoky!

ZÚČASTNĚTE SE MAX RAID BATTLES

Max Raid Battles jsou zcela nový způsob bitvy, kde se spojíte se třemi dalšími trenéry a pokusíte se porazit divokého Dynamax Pokémona. Pokud se vám ho podaří porazit, dostanete šanci si poraženého Dynamax Pokémona chytit.

MAX RAID BATTLES

Ale moc si nevěřte. Divocí Dynamax Pokémoni budou po celou bitvu ve své obří formě a budou mít unikátní schopnosti. Porazit je nebude lehké!

Jen jeden ze členů vaší skupiny může použít Dynamax u svého Pokémona v Max Raid Battles, takže spolupráce je klíčová. Některé aktivity, které můžete dělat ve Wild Area, jako jsou Max Raid Battles, mohou být ještě zábavnější, když se spojíte s dalšími hráči.

LEGENDÁRNÍ POKÉMONI ZACIAN A ZAMAZENTA

Toto jsou Legendární Pokémoni, kteří budou v balíčcích Pokémon Sword a Pokémon Shield. Jsou zahaleni tajemství a neznámí i pro ty, kteří v Galar oblasti bydlí.

POKÉMON SWORD AND POKÉMON SHIELD DUAL PACK

Ve stejný den vychází také Pokémon Sword and Pokémon Shield Dual Pack, který obsahuje Pokémon Sword, Pokémon Shield a Exclusive Golden Dual Game SteelBook pouzdro!

Poké Ball Plus

Můžete využívat určitých funkcí Poké Ball Plus doplňku (prodávaného zvlášť), který vám umožní vzít si svého Pokémona s sebou do opravdového světa! Pokud s ním strávíte dost času, možná se něco stane!

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.