Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Pro
14
2021

Pokémon Shield + Expansion Pass

Nová generace Pokémonů dorazila na Nintendo Switch!

Započněte dobrodružnou kariéru trenéra Pokémonů výběrem jednoho ze tří nových Pokémon parťáků: Grookey, Scorbunny nebo Sobble. Čeká na vás region Galar, kde je třeba zatnout tipec darebákům z Teamu Yell a odhalit tajemství skrývající se za legendárními Pokémony Zacianem a Zamazentou! Prozkoumejte Wild Area – rozlehlou krajinu, kde můžete volně pohybovat kamerou. Spojte se lokálně nebo online s dalšími třemi hráči v nových multiplayer Max Raid soubojích, ve kterých hráči společně čelí obrovským super silným Pokémonům známým jako Dynamax Pokémon. To vše v Pokémon Sword a Pokémon Shield na konzoli Nintendo Switch.

Pokémon Sword & Pokémon Shield Expansion Pass

Prozkoumejte oblasti Isle of Armor a Crown Tundra, potkejte nové známosti a pochytejte nové Pokémony! Wild Area byl teprve začátek!

The Isle of Armor – Připravte se na cestu rozlehlým ostrovem jménem Isle of Armor, který leží nedaleko regionu Galar! Mořem omíláné pláže, bažiny, lesy, jeskyně či písečné duny – vše čiší překrásnou přírodou.
The Crown Tundra – Staňte se vedoucím výpravy do sněhem zaváte říše jménem Crown Tundra a odkryjte záhadu legendárního Pokémona Calyrexe, který této zemi v dávných dobách vládnul.

Pokémon Shield + Expansion Pass vychází 6. listopadu v jednom balení. Obsah Expansion Passu bude přítomný již na cartridge se hrou.

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.