Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Bře
19
2013

Pokémon Ranger

Informace o hře Pokémon Ranger

Vydejte se s Pokémony za dalším zábavným dobrodružstvím. Hrajte za Pokémona Rangera z regionu Fiore, který se snaží o zachránění přírody a ochranu Pokémonů.

Hra nabízí:
– Vyzkoušíte si zcela nový způsob uchopení Pokémona. Kulatý Pokémon plně využívá možnosti Nintenda DS.
– Využíváte speciální schopnosti každého Pokémona k odstranění překážek a pomáháte k záchraně ostatních Pokémonů.
Ochraňujete a komunikujete s více než 200 oblíbenými Pokémony.

Pokémon Ranger je odlišný od všech pokémonských her, které jste až dosud hráli. Kontrolujete svou postavu za použití stylusu a všichni Pokémoni jsou chyceni prostřednictvím stylusu místo Poké Ballu. Jakmile se stanete Pokémonem Rangerem a už nebudete trenérem, musíte propustit zpátky do divočiny každého chyceného Pokémona poté, co vám pomohli. To je úplně nový způsob k prozkoumání pokémonního vesmíru.

Capture styler

Světelný paprsek je nástroj Pokémona Rangera, který používá k dopadení divokého Pokémona. Když se dotknete neochočeného Pokémona, bitva začne. Použijte svůj stylus, musíte zakroužkovat divokého Pokémona, abyste ho chytili. Zdá, se to jednoduché, že? Špatně! Většina Pokémonu nechce být chycena bez boje.

 

Až zakroužkujete Pokémona, paprsek ho odešle za světelnou linii. Pokud se chycený Pokémon dotkne nebo atakuje tuto linii, startujete znovu. Váš světelný paprsek může být také poškozen, což snižuje jeho měřitelnou sílu. Pokud měřidlo dosáhne nuly, hra končí.

 

Poké Assist

Některé Pokémony je tak obtížné chytit, že musíte zavolat na pomoc Pokémony, které jste už chytili. Toto se jmenuje Poké Assist. Když uskutečňujete Poké Assist, síla pomáhajících Pokémonů se transformuje do vašeho světelného paprsku a poskytuje asistenci v řadě případů.

 

Když umístíte trávovou skupinu Pokémonů do sluneční linie, začne tam růst tráva, což může zpomalit rychle se pohybující Pokémony. Jiným příklad je Bojový Poké Assist, který dvojnásobí sílu vaší světelné linie. Celkově je zde 15 různých typů Poké Assists, které můžete použít pro získání výhody.

 

Když použijete Pokémona v Poké Assist, musíte potom tohoto Pokémona propustit.

 

Field Moves

Jako Pokémon Ranger se setkáte s řadou překážek během plnění mise. Můžete použít Pokémona, kterého jste zachránili, aby vám pomohl v překonání těchto zátaras. Můžete totiž využít speciální sílu vašich pokémonních přátel.

 

Většina Pokémonů ve hře má mocné schopnosti nazývané Field Moves, které jsou používány k roztříštění balvanů, zapálení objektů nebo dokončení jiných různých úkolů. Např. můžete požádat Torchica, aby vám půjčil ruku. Jenom použijte svůj stylus a nakreslete linku od Torchica kam potřebujete a Torchic použije svou speciální schopnost, aby se postavil ohni.

 

Jako u Poké Assist musíte uvolnit Pokémona poté, co jste ho použili ve Field Move, aby vám pomohl.

 

 

Pokémon Ranger je charakterizován ohromným dějem a širokým spektrem misí, které se musí splnit. Zažijete spoustu zábavy při chytání Pokémonů za použití světelného paprsku a musíte experimentovat s rozdílnou Poké Assists k zajištění Pokémonů, které je velmi obtížné chytit. Stát se Pokémonem Rangerem je nová zkušenost, kterou musí vyzkoušet každý pokémonní fanoušek.

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.