Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Bře
19
2013

Pokémon Puzzle League

Pokémon Puzzle League je akčně logická hra, ve které se setkáš s Ashem, Pikachu, a spoustou dalších Pokémonů i jejich trenérů. Hra je určena dětem od šesti let.Logická akce v Puzzle League je rozdělena celou řadou úrovní obtížnosti, a tak si hru mohou vychutnat hráči různého věku i schopností. Součástí hry je podrobný a přehledný tutorial v laboratoři profesora Oaka.

Pokémon Puzzle League lze hrát v mnoha různých režimech jako jeden hráč, ale je tu samozřejmě i nenásilný souboj pro dva lidské hráče.Pokémon Puzzle League nevyžaduje N64 Controller Pak, protože hra má sedm ukládacích pozic přímo v sobě. Ani N64 Expansion Pak není pro hru vyžadován.

Často kladené dotazy

Jak se tahle hra vlastně hraje?
Pokémon Puzzle League je logická hra. Pokud chceš podstoupit podrobnou přednášku o tom, jak se hraje, navštiv laboratoř profesora Oaka v Puzzle League Village.


Chápu pravidla hry, ale ne a ne porazit počítač. Jak se můžu zlepšit?

Pokud chceš hru ovládnout na mistrovské úrovni, zamiř do Mimic Mansion v Puzzle League Village. Trenérka Tracey ti tady vysvětlí některé z pokročilých triků, které můžeš ve hře použít.Dá se nějak změnit Pokémon, kterého trenér používá?
Ne. Každý trenér může použít jen toho Pokémona, se kterým bitvu zahájil.

Jak donutím Jigglypuffa zpívat?

Jigglypuff zpívá jen tehdy, kdy vytvoříš ve hře combo nebo chain. Čím hodnotnější, tím déle bude Jigglypuff zpívat.

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.