Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Bře
19
2013

Pokémon Pinball

Informace o hře

Pokémon Pinball představuje pro trenéry zbrusu novou cestu, jak chytit všech 150 Pokémonů. Na cestě za titulem největšího trenéra Pokémonů na světě musí hráč chytat a evolvovat Pokémony – hraním pinballu!
Žádný jiný pinball na herních konzolích do ruky se nedá s hrou Pokémon Pinball srovnat. Pokémon Pinball je totiž vůbec první Game Boy kazetou od Nintenda se zabudovanou rumble funkcí. Každé poskočení Pokéballu tak ucitíš na vlastní kůži, vibrace se přenášejí z cartridge přes Game Boye přímo do tvých nadšeně sevřených prstů. Doufejme, že se držíš pevně.
Pinball můžeš hrát buď na modrém, nebo na červeném stole. Veškerá grafika ve hře pochází ze známého světa Pokémonních dobrodružství, Pokémoni dokonce tvoří i některé překážky. I místo obvyklé kovové kuličky používáš k honbě za body Pokéball. Pomocí udržování Pokéballu ve hře, trefováním konrétních přepínačů a hromaděním skore můžeš nakonec chytit všech 150 Pokémonů. Některé ale jen na modrém, jiné zase jenom na červeném stole, stejně jako tomu bylo v původních Pokémonních hrách.
Každý chycený Pokémon se objeví automaticky ve tvém Pokédexu. Čím vyšší skore máš, tím vzácnější Pokémony máš šanci chytit. Pokéball můžeš dokonce vylepšit na Great Ball nebo Master Ball, což je známé obvyklé vybavení trenérů, kteří to s chycením všech 150 Pokémonů myslí opravdu vážně.
Budeš muset najít spoustu skrytých bonus úrovní, abys získal co nejvyšší skore. To si potom dokonce můžeš vytisknout pomocí Game Boy tiskárny na speciální potvrzení! A už tě nikdo nebude moci obvinit, že se jen tak chvástáš, protože potvrzení bude jasným důkazem, jak skvěle umíš pinball hrát.
Pinball je zábava ať už ho bereš jakkoliv, ale když sa spojí pinball s Pokémony, nemůže prostě vzniknout nic jiného, než jedna z nejzábavnějších her vůbec. Pokémon Pinball už je k sehnání v obchodech, a je dokonce kompatibilní se všemi existujícími modely Game Boye.

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.