Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Bře
06
2020

Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX

Co kdybyste se jednoho dne probudili… jako Pokémon?

Staňte se Pokémonem a sestavte s kamarády Pikachu, Eevee nebo Charmanderem tým na záchranu světa přes proměnlivé záhadné dungeony! Objevte krásný znovuzrozený svět v Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX na Nintendo Switch – předělávka původních her na Nintendo DS a Game Boy Advance.

Vzhůru na dungeony!

Probuďte se ve světě Pokémonů jako jeden z nich! Zažijte, jaké to je mezi nimi žít v jedné rušné vesnici, a rozřešte svou záhadnou minulost s novými přáteli v misích, kde hledáte, zachraňujete nebo doprovázíte zatoulané Pokémony v nebezpečných dungeonech.

Budete bojovat proti nepřátelům, kteří na vás v podzemních bludištích číhají, a objevíte spoustu pokladů. Buďte ale opatrní – dungeon se změní pokaždé, když do něho vejdete. Všechny peníze a předměty, které jste jako tým nasbírali, ztratíte, pokud někdo z vás omdlí uvnitř.

Tah na branku

Při své misi sestavíte tým na záchranu světa před přírodními katastrofami, takže se ujistěte, že na to váš tým stačí! Využijte zkušeností z bitev ke zlepšení svého týmu, učte je nové schopnosti, útočné i obranné, a spřátelte se s mnoha druhy Pokémonů k vylepšování vašich strategií.

Všude dobře… doma nejlíp?!

Když nebudete zrovna uprostřed dungeonu, navštivte Pokémon Square a připravte se na svou další výpravu! Kombinujte své schopnosti v Gulpin Link Shopu a získejte tak převahu do příští bitvy, pořiďte si užitečné předměty a schopnosti od skupinky Kecleonů nebo zvyšujte svou sílu trénováním v Makahita Dojo.

Pokud omdlíte uvnitř dungeonu, ztratíte veškeré peníze a předměty, které máte s sebou. Žádný strach, peníze si před výpravou můžete uložit do Persian´s Felicity Banky a předměty do Kangaskhan Storage, tam budou v bezpečí a můžete si je znovu vybrat, až se vrátíte!

Demoverze zdarma ke stažení!

Když už vás osud dovedl až sem, proč si v našem demu zdarma neuděláte test osobnosti, abyste zjistili, kterým Pokémonem se ve hře stanete? Vaše odpovědi z testu určují, v těle kterého Pokémona vyrazíte na svou cestu za dobrodružstvím. Nebudete-li však s výsledkem spokojeni, můžete si vybrat jiného.

Vyzkoušejte si prvních pár úrovní a poté přesuňte svá uložená data do plné verze hry! Demo lze stáhnout zdarma na oficiálních stránkách Nintendo UK nebo v Nintendo eShopu na vaší konzoli Nintendo Switch.

Screenshoty

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.