Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Bře
19
2013

Pokémon Mystery Dungeon: Red Rescue Team

Informace o hře Pokémon Mystery Dungeon: Red Rescue Team

Mohli jste je chytit, mohli jste je trénovat a mohli jste s nimi bojovat – ale nyní můžete zjistit, co skutečně znamená být Pokémonem!

Jednoho dne se hráč probudí a zjistí, že se změnil v Pokémona. Neví, jak se do země dostal ani jak se má vrátit do lidského světa. Ale možná je tu důvod pro jeho příchod. Země je zničená přírodní katastrofou, takže se rozhodne vytvořit záchranný tým spolu s dalšími Pokémony. Hráč se během mnoha rozdílných misí setká s celou řadou dalších Pokémonů, zatímco se pokouší odhalit svůj pravý záměr a osud. Strhující příběh o dobrodružství, vykoupení a ze všeho nejvíce o přátelství.

Hráči si mohou vybrat, jakým Pokémonem se stanou, a potom zvolit další Pokémony, kteří budou jeho partnery. Může se tak spřátelit s celou řadou Pokemonů, které lze později povolat do záchranného týmu. Tím, že na sebe hráč vezme podobu Pokémona, může hovořit s ostatními Pokémony – poprvé s využitím poutavé grafiky umožňující řadu Pokémonských výrazů.

Hráči sestaví záchranný tým s přáteli Pokémonů, přijímají různé mise a zkouší pomoci Pokémonům z problémů. Dostanou se do mnoha dungeonů a je na nich, jakou strategii při cestě přes jejich jednotlivá patra použijí. Rozvržení dungeonů je generováno náhodně, takže představují vždy jinou výzvu. Strategie a myšlení jsou klíčem k jejich vyčištění a k dokončení mise.

Hra tak nabízí nekončící zábavu a množství záchranných misí k vyřešení – dokonce i poté, co hlavní příběh dosáhne svého vrcholu. Hra začíná jednoduše a s hráčovým postupem se stává těžší. Tím osloví jak začátečníky, tak zkušené fanoušky Pokémonů. Poprvé také mohou být pohyby Pokémonů spojené a použité společně v jednom tahu. Tento rys nabízí hráči strategickou volbu útoku a je zcela novým konceptem ve světě Pokémonů.

Hra nabízí:
– Vůbec poprvé je hráč Pokémonem, mluví a reaguje s ostatními postavami ve světě obydleném pouze Pokémony.
– Propracovaný, pohlcující a dramatický příběh přináší hráče do světa Pokémonů, jaký dosud nezažili.
– Strategické bitvy zvyšují dobrodružství.
– Náhodně generované dungeony dělají každou misi jedinečnou.
– Hráč může použít různé pohyby a členy k dokončení záchranné mise a posílení reputace svého záchranného týmu.
– Hráč se může cestou setkat s více než 380 Pokémony, spřátelit se s nimi a zavolat je na pomoc kdykoli bude potřebovat.
– Je možné importovat tým z GBA verze do DS týmu ve speciálním tréninkovém centru.
– Zpřístupňuje Pokémona z GBA verze do DS verze pomocí změny hesla.

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.