Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Bře
19
2013

Pokemon Mystery Dungeon: Explorers of Sky

Informace o hře Pokemon Mystery Dungeon: Explorers of Sky

Pokémon Mystery Dungeon: Explorers of Sky rozšiřuje zábavu, kterou najdete v Pokémon Mystery Dungeon: Explorers of Time a Pokémon Mystery Dungeon: Explorers of Darkness. Hráč se stane Pokémonem a vytvoří team s jiným Pokémonem. Společně tihle dva vyrazí na dobrodružství plné průzkumu a objevů na jejímž konci zachrání svět před zničením. S dalšími druhy Pokémonů do kterých se můžete vtělit, novými “Speciálními Epizodami” a vylepšenými komunikačními možnostmi je tohle skvělé dobrodružství s napínavým příběhem a ohromujícím zakončením. Tato hra je pro nováčky skvělý vstup do světa her Pokémon Mystery Dungeon a zkušeným hráčům nabízí spoustu nových tajemství k objevování.

*Staň se Pokémonem a zažij svět zcela novým způsobem. Vstup do neobyčejného dobrodružství a zachraň svět Pokémonů.

*Odkryj nové kapitoly v příběhu Pokémon Mystery Dungeon při hraní nových Speciálních Epizod.

*Hraj za jednoho z 19-ti různých Pokémonů (včetně pěti dalších startovacích Pokémonů). Zjisti který z nich se staneš a při svých průzkumech potkej více než 490 dalších Pokémonů.

*Obchoduj s předměty se svými kamarády přes bezdrátové připojení. Můžeš obchodovat také s verzemi Pokémon Mystery Dungeon: Explorers of Time a Pokémon Mystery Dungeon: Explorers of Darkness.

*pošli demo dungeonu kamarádům s Nintendem DS či Nintendem DSi přes bezdrátové připojení.

*s bezdrátovým širokopásmovým internetovým připojením máte přístup ke speciálním misím nebo můžete zachránit své padlé přátele přes Nintendo Wi-Fi connection

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.