Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Srp
29
2019

Pokémon Masters

Připravte se na úplně nový pohled na Pokémon bitvy poté, co se spojíte se slavnými trenéry z historie Pokémonů ve hře Pokémon Masters. Tato mobilní hra je výsledkem spolupráce The Pokémon Company a DeNA Co., Ltd. a dává dlouholetým fanouškům příležitost spojit se s Gym vůdci a šampiony z předešlých videoher série Pokémon a vydat se na zcela nové dobrodružství!

Vítejte na Pasiu!

Pokémon Masters se odehrává na nepravém ostrově Pasio. Na Pasiu mají Pokémoni a jejich trenéři – takzvané synchronizované dvojice– speciální pouto. Sešla se tu spousta trenérů z různých regionů z předešlých Pokémon video her i se svými Pokémony a vytvořili tak své vlastní synchronizované dvojice.

Vy jste hlavní postavou Pokémon Masters a na vzrušující dobrodružství se vydáte se svým vlastním Pokémon parťákem. Cestou potkáte různé trenéry, uděláte si nové přátele a budete s nimi spolupracovat v průběhu příběhu. Když se spřátelíte s další synchronizovanou dvojící, můžete tak vytvořit tým, který je jen váš a stát se šampióny Pokémon Masters League turnaje, který se na Pasiu koná.

Spojte se se slavnými trenéry

Hlavním aspektem Pokémon Masters jsou setkání a spolupráce s nezapomenutelnými trenéry z jiných regionů a je to zajímavý zvrat herního příběhu. Mezi synchronizované dvojice na které můžete na Pasiu narazit patří legendární trenér Pokémonů Red a jeho Charizard, Blue (vnuk slavného Profesora Oaka) a jeho Pidgeot a Cynthia, šampionka oblasti Sinnoh s jejím Garchompem a další.

3v3 bitvy Pokémonů

Až se spojíte s dalšími synchronizovanými dvojicemi, dostanete šanci zapojit se do Pokémon zápasů. Zápasy v Pokémon Masters jsou 3v3 zápasy, které se odehrávají v reálném čase. Můžete spustit silné útoky hned za sebou, zatímco se vám doplňuje měřidlo útoků. Navíc, v Pokémon Masters bitvách mohou hráči řídit Pokémony a jejich útoky stejně jako vždy, ale trenéři mohou poprvé v bitvě používat své vlastní útoky a léčící předměty. Trenérova schopnost může zlepšit Pokémonovy schopnosti nebo mít nějaký další efekt. S několika synchronizovanými dvojicemi najednou budete muset přijít se zcela novou strategií, abyste mohli být nejlepší!

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.