Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Lis
16
2018

Pokémon: Let’s Go, Pikachu!

Pokémoni jsou úžasná (a občas záhadná) stvoření obývající herní svět. Někteří pokémoni žijí s lidmi, zatímco jiní divocí pokémoni se skrývají ve vysoké trávě, v jeskyních, mořích a jiných místech.

Trenéři

Ve hře se stanete zbrusu novým trenérem pokémonů. Vaším úkolem bude hledat, chytat a starat se na vašich cestách o mnoho pokémonů, zlepšovat své dovednosti a stát se tím nejlepším trenérem, jakým můžete být. Cestou pomůžete spoustě lidí a zmaříte hanebné plány těch, kteří chtějí pokémony zneužít pro vlastní nekalé účely. Samozřejmě v tom nebudete sami – budete spolupracovat se svým partnerem Pikachu nebo Eevee a ostatními členy svého pokémonního týmu!

Partner Pokémon

Na začátku svého dobrodružství se setkáte buď s Pikachu, nebo s Eevee. Pikachu nebo Eevee bude vaším partnerem po celý zbytek hry a bude získávat zkušenosti spolu s vámi. Oproti obyčejným pokémonům váš partner nerad odpočívá ve svém pokébalu, takže zůstane venku a bude se vézt buď na vašem rameni, nebo na hlavě. Také to vypadá, že váš partner se neplánuje vyvinout!

Váš partner bude vypadat trochu jinak v závislosti na tom, jestli jde o samce nebo samičku. Na to, jakého pohlaví váš pokémonní partner je, budete muset přijít sami!

Projeďte se na pokémonovi!

Jakýkoliv pokémon ve hře se může stát vaším společníkem na cestách. Když svého pokémona vypustíte z pokébalu, půjde za vámi po svých a vaše výpravy budou o to zábavnější. Navíc mohou pokémoni, se kterými budete putovat regionem Kanto, občas nalézt skryté předměty.

Různí pokémoni cestují různými způsoby. Někteří vám dokonce dovolí se jim projet na zádech, díky čemuž se budete po světě pohybovat rychleji. I tak se dá prožít dobrodružství po boku vašich oblíbených pokémonních partnerů!

Připravte se na megaevoluci!

Mnoho pokémonů se může časem vyvinout, ale věděli jste, že existuje i „evoluce po evoluci“? Říká se jí megaevoluce a jde o způsob, jak získat sílu, o které by se vám jen s obyčejnou evolucí ani nesnilo. Megaevoluce na krátkou dobu uvolní skrytou energii pokémona, čehož lze dosáhnout jen, když mezi ním a jeho trenérem existuje silné pouto.

V Pokémon: Let’s Go, Pikachu! a Pokémon: Let’s Go, Eevee! můžou jednou za bitvu určití pokémoni podstoupit megaevoluci, pokud vlastníte předmět Key Stone a megakámen, který odpovídá tomu konkrétnímu pokémonovi. Volba pokémona, který se megavyvine – a správné chvíle – je rozhodujícím faktorem, který může zvrátit průběh zápasu.

V každé verzi jiní pokémoni

Ačkoliv je příběh her Pokémon: Let’s Go, Pikachu! a Pokémon, Let’s Go, Eevee! totožný, tituly se od sebe v určitých věcech liší. Zaprvé, v závislosti na verzi hry bude vaším prvním partnerem samozřejmě buď Pikachu, nebo Eevee. Druhy a vzácnost pokémonů, na které v divočině narazíte, se také liší.

Bojujte s legendárními pokémony

Ve světě pokémonů existují určití speciální pokémoni, které jen vzácně někdo spatří. Těmto pokémonům se říká legendární pokémoni. V regionu Kanto, kde se bude vaše dobrodružství odehrávat, se vyskytují tři takoví pokémoni: Articuno, Zapdos a Moltres.

Tyto legendární pokémony nebudete moci chytat stejně jako ostatní pokémony, se kterými se v divočině setkáte. Nejdříve s nimi budete muset bojovat. Teprve, až je porazíte, budete mít příležitost je chytit. Pokud jste těchto legendárních pokémonů hodni, stanou se z nich cenní členové vašeho týmu. A navíc vás budou na cestách napříč regionem Kanto tato majestátní stvoření doprovázet!

Chytání pokémonů

Na cestách herním světem se budete v polích vysoké trávy setkávat s divokými pokémony. Pokud budete chtít pokémona chytit, stačí, abyste se k němu přiblížili. Jakmile se pokémona dotknete, budete na něj moci začít házet pokébaly. Divocí pokémoni vám budou uhýbat a možná se vás budou snažit zastrašit, ale nenechte se rozptýlit! Zamávejte svým Joy-Con ovladačem ve správnou chvíli, abyste hodili pokébal. Pokud hrajete v handheld módu konzole Nintendo Switch, miřte nakláněním konzole a házejte stisknutím tlačítka A.

Pravděpodobnost, že pokémona chytíte, se zvyšuje v závislosti na všem načasování a přesnosti míření. Pokud se vám podaří zasáhnout zmenšující se kruh, budete mít větší šanci, že se pokémon chytí, a to zejména, pokud je kruh malý. Tento kruh vám napovídá, kdy je dobré pokébal hodit. Jeho barva značí, jak jednoduché bude pokémona chytit – zelená znamená velmi, zatímco červená znamená, že to bude těžké.

Speciální bundle konzole se hrou!

Speciální balení, které obsahuje konzoli Nintendo Switch, bude dostupné ve stejný den jako hra samotná. Balení bude obsahovat konzoli, dock a Joy-Con ovladače v grafickém provedení pokémonů Pikachu a Eevee, digitální verzi Pokémon: Let’s Go, Pikachu! nebo Pokémon: Let’s Go, Eevee! a také Poké Ball Plus!

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.