Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Úno
12
2020

Pokémon HOME

Pokémon HOME je placená služba, která umožňuje skladovat celou vaši Pokémon sbírku na jednom místě. Pokémon HOME udržuje vaše Pokémony z různých herních sérií Pokémon a to i na konzoli Nintendo Switch i v mobilní aplikaci. Můžete si tak své Pokémony i vyměňovat po celém světě!

Přesuňte si všechny své Pokémony

Své Pokémony z posledních her Pokémon si můžete přesunout do Pokémon HOME a také do dalších kompatibilních her. Z počátku bude Pokémon HOME podporovat Nintendo Switch hry Pokémon Sword, Pokémon Shield, Pokémon: Let´s Go, Pikachu a Pokémon: Let´s Go, Eevee! a Pokémon Bank na Nintendo 3DS systémech. V budoucnu by měl podporovat i Pokémon GO.

Přesouvání některých Pokémonů může být omezeno. Kompatibilita her Pokémon na Nintendo Switch je omezená Nintendo Switch verzí Pokémon HOME.

Vyměňujte Pokémony

Pomocí Pokémon HOME na mobilním zařízení existují čtyři způsoby, jak si vyměnit Pokémony. Nyní můžete vyměňovat Pokémony kdykoliv a kdekoliv.

  • Pokémoni umístění do Wonder Boxu mohou být vyměněni s ostatními lidmi světa dřív, než si vůbec všimnete! Pokémoni ve Wonder Boxu budou vyměněni i mimo užívání Pokémon HOME.
  • S GTS můžete specifikovat, kterého Pokémona chcete vyměnit a jakého Pokémona chcete obdržet. Pokud s nějakým trenérem budete splňovat vzájemná kritéria, budete spojeni.
  • Room Trade umožňuje výměnu Pokémonů v místnosti až s 20 lidmi.
  • Friend Trade umožňuje výměnu Pokémonů s uživateli, se kterými jste se spřátelili v Pokémon HOME.

Dostávejte Mystery Gifty

V mobilní aplikace Pokémon HOME můžete obdržet Mystery Gifty. S tímto doplňkem můžete dostávat Mystery Gifty do her Pokémon Sword a Pokémon Shield! Pokémoni obdrženi v Pokémon HOME mohou být přímo vloženi do boxu v Pokémon HOME.

Můžete také získat dárky, předměty, získáním kódu nebo hesla v Pokémon HOME a jejich využitím v Pokémon Sword nebo Pokémon Shield.

Ještě více funkcí

Pokémon HOME zahrnuje spoustu dalších funkcí, kterými můžete propojit hry Pokémon série! Ve vašem Pokémon Listu uvidíte Pokémony, které jste přesunuli do Pokémon HOME a také jejich schopnosti. V případě, že si předplatíte Premium Plan, bude vám k dispozici také Judge funkce.

 

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.