Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Čvc
14
2016

Pokémon Go

Cestujte mezi opravdovým a virtuálním světem Pokémonů s hrou Pokémon Go pro iPhone a Android zařízení. S Pokémon Go objevíte Pokémony v úplně novém světě – v tom vašem! Pokémon GO vám dává šanci zkoumat opravdová místa a hledat Pokémony. Na planetě se objevuje víc a víc Pokémonů včetně vzácných a mocných legendárních Pokémonů.

Při pohybu po místech, kde žijete a která navštěvujete, vám váš smartphone zavibruje, aby vás informoval, že poblíž je Pokémon. Při potkání Pokémona na něj zamiřte dotykovou obrazovkou svého smartphonu a hoďte na něj Poké Ball, abyste ho chytili – ale buďte opatrní, mohl by utéct! Porozhlédněte se také po PokéStopech, které jsou na zajímavých místech – na různých veřejných uměleckých instalacích, historických památkách a na monumentech – tam můžete posbírat více Poké Ballů a dalších předmětů.

Bojujte s ostatními trenéry

Jste připraveni na vzrušující výzvu? Nyní můžete kdykoliv vyzvat jiného trenéra v Pokémon Go. Díky tomu se můžete postavit jinému trenérovi pomoci Battle kódu a dát se do boje s týmem tří Pokémonů. Na konci bitvy dostanou oba účastníci lákavé odměny a je tu šance získat i vzácné předměty.

Tato rychlá bitva se koná v reálném čase a vaši Pokémoni mohou používat Fast Attacks i Charged Attacks. Jen si dávejte pozor na útoky protivníka a použijte Protect Shield k záchraně svého Pokémona před kritickým poškozením. Buďte opatrní – Protect Shieldů máte jen omezené množství a pak už se váš Pokémon nebude moct před velkými útoky bránit.

Protivníka musíte mít většinou poblíž, abyste mohli zahájit Trainer Battle. Ale pokud jste ultra-přátelé nebo nejlepší přátelé, můžete trenéry vyzvat na jakoukoliv vzdálenost. Hodně štěstí, trenéři!

Tvořte přátelství, vyměňujte si dárky i Pokémony

Spojte se se svými opravdovými kamarády v Pokémon GO a můžete s nimi dělat různé interakce. Když si vyměníte kódy, uvidíte své přátele ve svém seznamu přátel.

Jedním ze způsobů, jak si hrát s přáteli v Pokémon GO, je dávání dárků. Při protočení Photo Discu u PokéStopu nebo Gymu máte šanci získat speciální dárek. I když tyto dárky nemůžete sami otevřít, můžete je poslat někomu ze svého seznamu přátel. Dárky obsahují řádku užitečných předmětů (občas i speciální vajíčka) a je k nim přiložena pohlednice z místa, kde jste dárek sebrali.

Svoji úroveň přátelství s ostatními můžete navyšovat zasíláním dárků nebo společnou účastí v Raidu nebo Gym Battlu. Vyšší úroveň přátelství vám může odemknout bonusy.

Další způsob, jak si zvýšit úroveň přátelství, je výměnou Pokémonů! Pokud jste u kamaráda a máte Trenérskou úroveň 10 nebo vyšší, můžete si vyměnit Pokémony. K výměně potřebujete Stardust, ale získáte bonusové Candy Pokémona, kterého jste předali. Tento bonus se zvyšuje v případě, že jste Pokémony ve výměně chytili v místech daleko od sebe.

Každý Pokémon ve výměně se může stát Lucky Pokémonem – toho si všimnete hned z jeho třpytivého vzhledu. Lucky Pokémoni potřebují méně Stardustu na posílení a jsou detekování Pokedexem, takže je budete mít všechny pod kontrolou. Čím déle máte Pokémona u vás v úložišti, tím vyšší je šance, že se z nich stane Lucky Pokémon při výměně.

Upravte si svého trenéra

Při první hře Pokémon GO si upravíte svého vlastního trenéra – vyberete mu vzhled a doplňky, aby vypadal dobře. Vámi nastavený trenér se bude objevovat při pohybu na mapě a na vaší profilové stránce. Ostatní hráči vašeho trenéra uvidí při návštěvě Gymu, který ovládáte, nebo při přátelské interakci (více níže).

Rozšiřujte svůj Pokédex

V Pokémon Go budete jako trenéři nabírat úrovně. Na vyšších úrovních budete schopni chytit silnější Pokémony a doplnit si tak Pokédex. K dispozici vám budou také silnější předměty na vyléčení vašich Pokémonů po bitvě, vylepšené Poké Bally, se kterými budete mít větší šanci k chycení Pokémonů a užitečné Berries. Úroveň se vám zvyšuje objevováním a chytáním Pokémonů.

Jsou i jiné způsoby, jak si přidat Pokémona do Pokédexu. Pokud chytíte toho stejného Pokémona několikrát, možná se vám podaří ho vyvinout! V PokéStopech můžete narazit na Pokémoní vajíčka, která se vylíhnou, když ujdete určitou vzdálenost s vajíčkem v inkubátoru – možná se z něj vylíhne Pokémon, jakého jste ještě neviděli!

Při prozkoumávání sledujte jaké je venku počasí, protože to může ovlivnit, jaké Pokémony nejspíš najdete. Například vodních Pokémonů bude určitě více při deštivém počasí.

Přidejte se do týmu a bojujte

V určitou chvíli ve hře se budete muset připojit k jednomu ze tří týmů. Až se přidáte, dostanete možnost přidat svého Pokémona do otevřeného Gymu nebo k Gymu, kde už nějaký spojenec Pokémona přidal. Každý hráč může přidat pouze jednoho Pokémona na jeden Gym, takže budete muset spolupracovat s ostatními hráči týmu, abyste vytvořili silnou ochranu. Stejně jako PokéStopy, Gymy najdete na opravdových místech.

Pokud Gym ovládl konkurenční tým, můžete vyzvat Pokémona v obraně, aby se utkal s vašimi Pokémony. Můžete si vybrat, který z vašich Pokémonů se zúčastní bitvy. Každý Pokémon má dva druhy útoku a může se také vyhnout útokům Pokémona pokud přejedete prstem po obrazovce doprava nebo doleva. Pokud váš Pokémon bitvu vyhraje, motivace bránícího Pokémona klesne. V momentě, kdy dosáhne jeho motivace nuly, bránící tým ztratí kontrolu nad Gymem a vy nebo jiný hráč může kontrolu převzít přiřazením vlastního Pokémona, aby Gym bránil.

Raid Battles

Porazte silné Pokémony ve vzrušujících Raid Battlech ve vybraných Gymech. Raid Bossové jsou silnější než Pokémoni, které byste běžně chytili v divočině – tak silní, že se budete muset spojit s ostatními trenéry, abyste jednoho z nich porazili. Pokud se vám podaří Raid Bosse porazit, dostanete šanci přidat si ho do svého týmu a získat obzvláště vzácné předměty.

Terénní a speciální výzkumy

Professor Willow, váš průvodce světem Pokémon GO, potřebuje pomocníky, co mu pomůžou s jeho průzkumem záhadných událostí po celém světě. Existují dva typy výzkumů, se kterými mohou trenéři pomáhat: terénní (Field Research) a speciální (Special Research) výzkum. Úkoly do terénního výzkumu najdete protáčením Photo Disců u PokéStopů a Gymů. Dostanete úkoly ke splnění – například objevit a chytit nějakého Pokémona nebo se zapojit do bitev. Professor Willow vám osobně představí speciální výzkum s poutavými úkoly, které vás zavedou ještě dál do světa Pokémon Go!

Každý den můžete splnit neomezený počet výzkumných úkolů a dostanete za ně užitečné předměty. Čím těžší úkol, tím větší odměna, takže snaživí trenéři budou mít výhodu.

Bezplatná hra

Pokémon GO je dispozici bezplatně ke stažení v App Storu nebo Google Play. Pokémon GO je bezplatná hra, ve které se dá dělat spousta zábavných věcí a můžete na každém rohu objevit Pokémona. Pro hráče, kteří chtějí ještě obohatit svůj zážitek z Pokémon GO, jsou k dispozici určité předměty a možnosti k zakoupení v aplikaci. Hráči mohou zakoupit PokéCoins, herní měnu Pokémon GO, za opravdové peníze. PokéCoins lze poté vyměnit za posílení, extra předměty a mnoho dalšího.

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.