Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Bře
19
2013

Pokémon Crystal

Tajemství verze Crystal

Ačkoliv tento jedinečný následovník Pokémon Gold a Silver podědil od svých předchůdců mnohá z jejich vzrušujících dobrodružství, najdete tu i mnoho změn, malých či velkých, které zvyšují zážitek z hraní na novou úroveň. Mezi největší změny v Pokémon Crystal patří následující.
Vůbec poprvé můžete vyrazit za Pokémony buď jako chlapec, nebo děvče.
Pokud už jste zkušený hráč, budete se klepat nedočkavostí na zbrusu novou Battle Tower, vystavěnou na pobřeží poblíž Olivine City. Zde se můžete utkat se zástupy trenérů Pokémonu, každým s týmem Pokémonů na určitých úrovních. A když jich porazíte sedm za sebou, vyhrajete hodnotnou cenu.
V Tin Tower, na sever od Ecruteak City, se setkáte se skupinou staříků, stojících na stráži u Suicuneho. Poražte je všechny tři, a získejte tak možnost chytit vzácného Pokémona a setkat se s Eusinem, nebezpečným trenérem, který má na Suicunem neobvyklý zájem…
Vaše znalosti Pokémonů projdou zkouškou v Blackthorn City, kde vás trenér místního stadionu Clair pošle do Dragon’s Den na Trainer Challenge.
A hluboko v Ruins of Alph leží tajné komnaty, po staletí zapomenuty. Dokážete rozluštit jejich tajemství, a vyřešit velkou záhadu kolem Unownů?

Svět Johto

Vraťte se zpět do světa Johto, protože Gold a Silver série pokračuje novým dobrodružstvím! Vaše dlouhá cesta za titulem největšího trenéra Pokémonů všech dob začne v New Bark Town s jedním slabým darovaným Pokémonem. Troufněte si vyřešit tajemství Ruins of Alp, bojovat proti podlému spiknutí v podzemí základny Rakeťáků, nebo hledat legendárního Pokémona kdesi v nezmapovaných hlubinách Whirl Islands! Později ve hře se budete dokonce moci vrátit do Kanto, světa z Pokémon Blue, Red a Yellow.
 

 

 

 

 

 

 

 

Základy

Některé skvělé vlastnosti má Pokémon Crystal společné s verzemi Gold a Silver:Zkoumání Johto, velkého, úplně nového světa nabitého podivnými místy a neobyčejnými dobrodružstvími.

Váš postup je sledován v reálném čase. Mnoho události se stane jen v určité dny, nebo jen ráno, ve dne či v noci.

Můžete zkřížit samčího a samičího Pokémona, a získat vejce (Egg), ze kterého se vyklube úplně nová předevoluční verze Pokémona.

Dva nové typy Pokémonů: Dark (temní) a Steel (oceloví).Pokédex má nový způsob třídění a nové popisy.

Pokémon může držet předmět, který zlepšuje jeho vlastnosti, nebo má léčivé účinky.

Nový PokéGear má v sobě rádio a mobilní telefon. Vaše matka, spřátelení trenéři nebo i někdo další vám budou volat svoje tipy a jiné užitečné rady. A vy zase můžete zavolat jim.

S přáteli s můžete přes infra port vyměňovat skvělé dárky z Mystery Gifts.Výběry z Pokédexu se dají vytisknout na Game Boy Printer (prodává se samostatně).

Vyměňujte s Gold, Silver, Red, Blue a Yellow verzemi, a budete je mít všechny!

(Vyžaduje Game Link kabel, který se prodává samostatně. Noví Pokémoni z Gold a Silver nemohou být vyměněni zpět do Red, Blue nebo Yellow verze).

Kompatibilní s Pokémon Stadium 2!

(Není kompatibilní s Pokémon Stadium).

Vylepšení verze Crystal

Pokémon Crystal přináší mnoho malých vylepšení, která ale dohromady tvoří zbrusu novou pokémonní zkušenost.

Místa a četnost výskytu divokých Pokémon byly od verze Gold a Silver podstatně změněny. Určitě si také povšimnete jemných změn v útočných schopnostech Suicune, Sneasela, Eevee a dalších Pokémonů.

Většina telefonních hovorů v Pokémon Crystal je nových. Pokud si uložíte telefonní číslo jiného trenéra, může vám zavolat. A pokud ho potom navštívíte, může vám nabídnout vzácný kámen!

Jako první Pokémon dobrodružství, fungující pouze na Game Boy Color, má Pokémon Crystal plno skvělých grafických vylepšení. Okamžitě si všimnete, že každý Pokémon má teď vlastní animované intro. Mnoho míst ve hře je detailněji a barevněji provedeno, než stejné oblasti v Pokémon Gold a Silver.

Při první návštěvě Daycare vám stařík daruje Odd Egg. Noste ho s sebou, uvidíte, co se z něj vyklube!

V Game Center v Goldenrod City a Celadon City jsou jiní Pokémoni. Obchodní dům v Goldenrod City má na střeše úplně nové obchody s velmi nepravidelnou otevírací dobou.

Známé postupy, jako probrání Sudowoodo pomocí Squirtbottle, byly trochu pozměněny.

Trenéři vám při výměnách budou nabízet jiné Pokémony.

Nová radio hlasatelka Buena provozuje show, ve které máte šanci získat zajímavé předměty, ale budete muset navštívit Radio Tower v noci.

Mezi další nové postavy patří Poké Seer, který vám přesně řekne kdy a kde jste získali Pokémona v Crystal verzi, a jak je u vás šťastný, a Move Tutor, který se objeví před Game Corner v Goldenrod City jakmile porazíte Reda v Mt. Silver. Move Tutor dokáže vaše Pokémony naučit skvělým útokům, ale požaduje za to opravdu vysokou cenu!

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.