Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Bře
19
2013

Pokémon Colosseum

Informace o hře Pokémon Colosseum

Pokémonní trenéři, toto je hra, na kterou jste čekali. Pokémon Colosseum přináší děsivý Story Mode, který se odehrává v regionu nepodobném čemukoli, co jste kdy viděli ve světě Pokémonů. Navíc obsahuje Pokémon Colosseum i Bojový Mode, který vás nechá sledovat bitvu vašich oblíbených Pokémonů ve 3D.

Hra nabízí: – 3D Story Mode s RPG elementy!
– Použijte schopnosti hrdiny Snaga k záchraně poškozených Pokémonů od zkažených trenérů, které přivedete zpět k jejich původnímu smyslu.
– Použijte Nintendo GameCube Game Boy Advance kabel pro transferování vašich oblíbených Pokémonů ze hry Pokémon Ruby nebo Sapphire na Nintendo GameCube.
– V Bojovém Modu můžete sledovat velkolepé bitvy i odměnit Pokémony bojující v ní s ohromujícími speciálními efekty.
– Story Mode v Pokémon Colosseum dodává impozantní dobrodružství, které vás postaví proti některým z nejsilnějších trenérů, které jste kdy viděli. Zločinci stále chytají a poškozují Pokémony a vy budete cestovat skrz krutou zemi, abyste zničili jejich zlo.

Když bojujete se zlými trenéry, uvidíte Pokémony, kteří byli poškozeni temnotou. Přivedete je zpět k jejich původnímu smyslu a uvolníte jejich pravou osobnost díky dlouhému procesu povzbuzování a trénování. Ale nejprve musíte použít schopnost Snaga k odtažení Pokémonů pryč od jejich trenérů.

Ke hře je navíc zdarma Memory Card 59.

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.