Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Úno
05
2014

Pokémon Bank – uložte si až 3000 Pokémonů!

Pokémon Bank

Tato aplikace vám umožňuje ve hrách Pokémon X a Pokémon Y vkládat, zálohovat a spravovat vaše Pokémony! Pokémon Bank je bohatý zdroj pro hráče, kteřá rádi mají velké množství Pokémonů nebo si je nechávají na další souboje.


Seznamte se s Brigette – vývojářka Pokémon Banky!

Žena jménem Brigette vás provede použitím Pokémon Banky.  Má velice oslnivou mysl a ukáže vám vše co potřebujete vědět o Pokémon Bank!

 

Online uložiště

Dokud budete mít Pokémon Banku, tak můžete využívat uložiště pro spravování a ukládání vašich vzácných Pokémonů na vašem Nintendu 3DS.  Pokud se vám například ztratí hra Pokémon X nebo Pokémon Y, tak  budete mít pořád vaše Pokémony uložené v Pokémon Bance a o žádného nepřijdete!

 

 

Uložte si až 3000 Pokémonů!

V Pokémon Bance můžet mít až 100 boxů, které mohou uložit 30 pokémonů každý. Celkem tedy můžete uložit až 3000 Pokémonů. Pro srovnání se mohlo v minulosti na Pokémon Box pro Nintendo GameCube a  My Pokémon Ranch pro Nintendo Wii uložit maximálně 1500 Pokémonů.

Ukládejte Pokémony ze více her.

S Pokémon Bankou můžete ukládat Pokémony z různých kopií her Pokémon X a Pokémon Y. Vše co musíte udělat je, že si stáhnete Pokémon Bank na vaší konzoli Nintendo 3DS, vložíte do ní hru Pokémon X nebo Pokémon Y a spustíte aplikace Pokémon Bank. Pokémon Bank funguje také s digitalní verzí obou her.

Nahrání více Pokémonů

V minulosti, pokud jste chtěli převést Pokémona, kterého jste chytili v jiné Pokémon hře, tak jste museli mít dva herní sytémy a poté si Pokémona přenést. Nyní s aplikací Pokémon Bank můžete převáďet více Pokémonů najednou bez použití více herních systémů.
Pokémon Bak má také řadu vyhledávacích funkcí, tudíž můžete najít Pokémona podle zadaných možností. I při velkém počtu uložených Pokémou se nemusíte bát, že nenajdete svého Pokémona, kterého potřebujete!

Poplatky za službu

Pokémon Bank aplikace vám umožní ukládat Pokémony online na server. Pro bezproblémový chod aplikace a zajištění podpory je Pokémon Bank placená služba. Roční členství stojí 4,99 € EUR / 4,49 £ GBP.

 

Specialní události v regionu Kalos

Přidání určitých Pokémonůdo z her Pokémon Black Version a Pokémon White Version nebo Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 do her Pokémon X a Pokémon Y  použitím Poké Transporterem vzniknou noví události v regionu Kalos! Přineste do her Pokémony a uvidíte co se stane na vlastní oči!

 

Ukládejte spousty Pokémonů!

Když uložíte Pokémona do Pokémon Banky obdržíte Pokémon Míle za dobu, po kterou jsou uloženy. Čím více Pokémonů uložíte, tím více Pokémon Mílí dostanete.  Pokémon Míle mohou být vyměněny za předměty ve hrách Pokémon X a Pokémon Y a na Pokémon Global Link website.

 

Zéskejte také Battle Points!

Za ukládání Pokémonů můžete také obdržet takzvané BP (Battle Points) místo Poké Milí, když budete chtít.  Obě Battle Points i Poké Míle můžete poslat do her Pokémon X a Pokémon Y použitím Pokémon Link.

 

Získejte Speciálního Pokémona

Když využijete Pokémon Bank můžete dostat speciálního Pokémona Celebiho! Speciílní Pokémon je možná jen pro jednu kopii Pokémon Bank. I pokud uložíte Pokémona ve více hrác, dostanete pouze jednoho Pokémona Celebi!

Jak sbírat Pokémony

Vyberte Pokémon Link v hlavním menu ve hrách  Pokémon X nebo Pokémon Y.
Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.