Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Úno
04
2014

Pokémon Bank

Pokémon Bank byla aktualizována k využití i s hrami Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon.

Pokémon Bank je aplikace a služba, která vám umožní vložit, udržovat a spravovat vaše Pokémony v soukromých boxech na internetu. Pokémon Bank je placená služba s ročním poplatkem za užívání.

Pokémon Bank je mocným pomocníkem hráčům, kteří rádi získávají různé druhy Pokémonů nebo pro ty, kteří rádi chovají mnoho Pokémonů do bitev a soutěží. Aplikace má mnoho vyhledávacích funkcí, takže můžete snadno najít mezi všemi vašimi Pokémony toho, kterého hledáte.

Pokémon Bank nyní funguje i s Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon, čímž usnadňuje přesouvání Pokémonů mezi kopiemi Pokémon Ultra Sun, Pokémon Ultra Moon, Pokémon Sun a Pokémon Moon – včetně stáhnutelných verzí – do jedné jediné hry. Můžete si také přesunout Pokémona, kterého jste chytili v Nintendo 3DS Virtual Console verzích Pokémon Gold, Pokémon Silver, Pokémon Red, Pokémon Blue a Pokémon Yellow do své kopie Pokémon Ultra Sun, Pokémon Ultra Moon, Pokémon Sun nebo Pokémon Moon. Do her Pokémon Ultra Sun, Pokémon Ultra Moon, Pokémon Sun a Pokémon Moon mohou být stejným způsobem přesunuti i Pokémoni z Pokémon Omega Ruby, Pokémon Alpha Sapphire, Pokémon X a Pokémon Y.

Při stažení Pokémon Bank si můžete stáhnout také bezplatnou spojenou aplikaci Poké Transporter. Poké Transporter můžete využít při vložení Pokémon Omega Ruby, Pokémon Alpha Sapphire, Pokémon X nebo Pokémon Y herní karty do svého Nintendo 3DS systému k přesunutí svých Pokémonů z těchto her do jejich vlastních online boxů. Tyto Pokémony pak můžete snadno přesunout do her Pokémon Ultra Sun, Pokémon Ultra Moon, Pokémon Sun a Pokémon Moon pomocí Pokémon Banky.

Můžete využít vašeho stávajícího účtu Pokémon Banky k přesunutí Pokémonů z Pokémon Gold, Pokémon Silver, Pokémon Red, Pokémon Blue a Pokémon Yellow do Pokémon Ultra Sun, Pokémon Ultra Moon, Pokémon Sun a Pokémon Moon. Vzhledem k určitým omezením doporučujeme nainstalování Pokémon Red, Pokémon Blue, Pokémon Yellow, Pokémon Gold a Pokémon Silver na stejný Nintendo 3DS systém jako Pokémon Banku.

Poznámka: Z Pokémon Gold, Pokémon Silver, Pokémon Red, Pokémon Blue a Pokémon Yellow nelze Pokémony pomocí Pokémon Banky přímo přesunout do Pokémon Omega Ruby, Pokémon Alpha Sapphire, Pokémon X nebo Pokémon Y.

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.