Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Čvc
04
2014

Pokémon Art Academy

Naučte se nakreslit vašeho oblíbeného Pokémona v Pokémon Art Academy na konzoli Nintendo 3DS! Tento tematicky laděný přírůstek do Art Academy série nabízí fanouškům Pokémonů i budoucím ilustrátorům 40 jedinečných lekcí jak namalovat, nakreslit či načrtnout své Pokémon oblíbence ve 2D. Hráči mohou pak svá digitální veledíla uložit do Nintendo 3DS Camera aplikace a sdílet je tak s celým světem. V průběhu se studenti Pokémon Art Academy mohou naučit opravdové ilustrační dovednosti, které mohou využít v životě na plátně nebo při tvorbě vlastního komiksu.

Veďte s přesností stylus na konzoli Nintendo 3DS nebo využijte Nintendo 2DS dotykové obrazovky ke střídání barev, tužek a pastelů. Pokémon Art Academy nabízí lekce, které jsou díky podrobným návodům jednoduché, a přitom vás naučí malířské a kreslířské techniky. Těmito lekcemi provede studenty v každém věku přátelský učitel a v každé rozebere složitě vypadající obrázky na jednoduché kroky. Postupně se studenti naučí nové techniky, které umožní každému vytvořit dílo, za které se nebude muset stydět. Pokémon Art Academy obsahuje 40 lekcí, ve kterých hráči mohou potkat své oblíbené Pokémony, jako je Pikachu, Oshawott, Charizard, Torchic, Fletchling, Fennekin a mnoho dalších!

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.