Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Úno
06
2014

Poké Transporter – jak si převést Pokémony ze starších her

Pokémon Transporter – převod do Pokémon X/Y

Po boku Pokémon Bank si můžete stáhnout také aplikaci Poké Transporter. Když vložíte jednu z her Pokémon Black Version, Pokémon White Version, Pokémon Black Version 2 nebo Pokémon White Version 2 do konzole Nintendo 3DS, tak si můžete převést Pokémony do online boxů. Pak mýžete jednoduše převést tyto Pokémony do her Pokémon X a Pokémon Y při použití Pokémon Bank!

 Pokémon převod z Pokémon Black White / Black  White 2

S aplikací Poké Transporter si můžete jednoduše převést Pokémona s použitím jedné konzole Nintendo 3DS. Můžete to být například mystický Pokémon nebo Pokémon, kterého jste dostali od kamaráda. Dostaňte vaše nejlepší Pokémony  do her Pokémon X a Pokémon Y pomocí Pokémon Banky a Poké Transporteru!

Pozor na přenoš přes Poké Transporter, který zpátky nevrací Pokémony do her Pokémon Black Version, Pokémon White Version, Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2., když už jsou uloženi v online Boxu.

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.