Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Úno
05
2020

Oslavy Pokémon Day a odhalení nových Gigantamax Pokémonů v Pokémon Sword a Pokémon Shield

Pokémon Company International dnes ohlásila mnoho nových způsobů, jak letos fanoušci po celém světě společně oslaví Pokémon Day. Odhalila také nové Gigantamax formy Pokémonů z videoher Pokémon Sword a Pokémon Shield.

Pokémon Day 2020

27. února 1996 v Japonsku vyšly první Pokémon videohry Pokémon Red a Pokémon Green, které odstartovaly světový fenomén. Z něj se později stala jedna z nejpopulárnějších a nejvlivnějších zábavních značek na světě. Pokémon Company International si toto datum každý rok připomíná a odemknutím nových možností všem Pokémon fanouškům společně slaví svou lásku k Pokémonům. K již ohlášené světové premiéře nejnovějšího animovaného Pokémon filmu na Netflixu a následujícím nově ohlášeným akčním nabídkám se přidají i partneři franšízy, kteří vyhlásí svůj vlastní způsob oslavy Pokémon Day. Mezi mnohými můžeme jmenovat např. mobilní hru Pokémon Masters či speciální Pokémon košile od Original Stitch. Fanoušci mohou sledovat nejnovější zprávy s @Pokemon na sociálních sítích a zapojit se pomocí hashtagu #PokemonDay.

Soutěž Pokémon of the Year začne hlasováním na Google Search

Dnes začíná první soutěž „Pokémon of the Year“ s podporou od Google. Vyhledáním „Pokémon vote“ na Google se fanoušci mohou zapojit do hlasování za svého oblíbeného Pokémona. Ve výsledcích vyhledávání se zobrazí hlasovací obrazovka a hlasovat se bude v osmi kategoriích. Za každou kategorii lze hlasovat jednou denně od pátku 14. února 5:59 PST. Fanoušci se vítěze dozví v den Pokémon Day na webových stránkách Pokemon.com.

Pokémon GO

Pokémon Company International nedávno ohlásila, že animovaný film „Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution“ spustí Netflix právě v den Pokémon Day. Už před touto světovou premiérou se Armored Mewtwo objeví v Pokémon Go Legendary raidech, a to od 25. února. Navíc se vybraní Pokémoni z filmu ve hře objeví stále častěji. Speciální Clone Pokémony včetně Venusaura, Charizarda a Blastoise nyní potkáte v Pokémon GO raidech a může se stát, že vás bude na fotografiích pořízených populární mobilní hrou fotobombovat Clone Pikachu. Tímto však Pokémon GO oslavy nekončí! V divočině můžete narazit na Pikachu a Eevee s párty čepičkami nebo se vám se stejným outfitem ze 7 km vajíčka vylíhne Squirtle, Bulbasaur či Charmander. Jako bonus budou mít hráči k dispozici dva Special Trades, aby se na Pokémon Day navzájem obdarovali s přáteli.

Pokémon Sword a Pokémon Shield

Pokémon Company International dnes potvrdila existenci nových mýtických Pokémonů v Pokémon Sword a Pokémon Shield. Více informací hráči zjistí během oslav Pokémon Day. Fanoušci těchto populárních videoher dostanou navíc šanci vyzkoušet si nové, na Pokemon.com dříve ohlášené, Max Raid Battles s Milcery. Milcery je schopna formy Gigantamax po vyvinutí na Alcremii. Pro fanoušky, kteří Pokémon Day a dalších Pokémon Sword a Pokémon Shield novinky nadšeně očekávají, odhalila Pokémon Company International nového Gigantamax Pokémona Toxtricity. Více informací níže.

Gigantamax Toxtricity

Typ: elektrický / jedovatý
Výška: přes 24 m
Váha: ??? kg
Schopnosti: Punk Rock / Plus / Minus

Elektrické schopnosti Gigantamax Toxtricity se změní na G-Max Stun Shock. G-Max Stun Shock nejen způsobuje poškození, ale také otráví nebo paralyzuje všechny oponenty.

V Pokémon Sword a Pokémon Shield na Nintendo Switch byly spuštěny online soutěže a s nimi přišly také menší změny. Abyste za soutěže mohli sbírat speciální Championship Points je třeba propojit svůj Nintendo účet se svým Pokémon Trainer Club účtem. Hráči své účty nemusí propojovat k registraci či soutěžení, ale nebudou moci získávat CP.

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.