Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Led
25
2022

Obrovští rudoocí Alfa Pokémoni a běsnící Noble Pokémon

Jak se blíží vydání Pokémon Legends: Arceus, ukazují se stále nové trailery. V této upoutávce uvidíte jak střety s rudookými Alfa Pokémony, tak běsnícího Noble Pokémona. Sepsali jsme také vše, co se nám o nich podařilo zjistit.

Co zatím víme?

Alfa Pokémoni (Alpha Pokémon)
Alfa Pokémoni jsou v této hře novinkou. Při procházení různých částí hry narazíte na Pokémony větší než obvykle a s velkýma červenýma očima. Jedná se právě o Alfa Pokémony.
Alfa Pokémoni jsou obvykle silnější, než byste očekávali, ale není nemožné je chytit. Pokud je porazíte, budou z nich také padat vzácné předměty.

Vznešení Pokémoni (Noble Pokémon)
Patří ke speciálním Pokémonům regionu. Obdrželi zvláštní požehnání, mnozí jsou velmi mocní. Protože lidé v Hisui mají k těmto ušlechtilým Pokémonům úctu, pověřili strážce, aby je chránili, udržovali jejich území v bezpečí a poskytovali jim potravu.

Běsnící Vznešení Pokémoni (Frenzied Noble Pokémon)
V průběhu příběhu Ušlechtilé Pokémony rozzuří různé věci. Jako člen průzkumné skupiny je musíte uklidnit, ale nestačí samotný souboj, spíše je potřeba, abyste je kromě oslabení v boji zasáhli pomocí balíčku vyrobeného z jejich oblíbeného jídla.

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.