Najdete nás i na
Facebooku

Bře
02
2023
--

The Hidden Treasure of Area Zero, nové DLC pro Pokémon Scarlet a Violet!

Vydáme se za hranice regionu Paldea díky tomuto DLC, obsahujícímu dvě rozšíření. První, The Teal Mask, by mělo vyjít na podzim, druhé, The Indigo Disk, během letošní zimy.

Led
12
2023
--

Více než 1000 objevených Pokémonů!

26 let po vydání prvních Pokémon RPG videoher v Japonsku — Pokémon Red a Pokémon Green — počet objevených Pokémonů konečně překročil tisícovku! Přesné číslo je aktuálně 1008.
(more…)

Led
03
2023
--

Jak na Fenomén Terestal

Fenomén Terestal se odehrává pouze v regionu Paldea, kde zapříčiňuje to, že Pokémoni jsou jasnější a třpytí se jako drahokamy. Na oficiální stránce naleznete nyní průvodce a tipy, jak díky němu můžete ve hře zazářit.

Lis
18
2022
--

Hry Pokémon Scarlet a Pokémon Violet právě vychází!

Chytejte nové Pokémony, prozkoumávejte region Paldea a zažijte dobrodružství bez hranic.
(more…)

Lis
12
2022
--

Splatoon x Pokémon

Dnes ve hře Splatoon 3, během Splatfestu, začne boj kvůli další zapeklité otázce, již po generace rozdělující fanoušky do tří táborů: Jaký typ startovacího Pokémona je ten nej?

(more…)

Lis
09
2022
--

Nová stránka věnovaná Pokémon Scarlet & Pokémon Violet

Ty nejdůležitější informace týkající se nadcházejících her Pokémon Scarlet a Pokémon Violet naleznete na lokalizované stránce https://mojenintendo.cz/switch/pokemon-scarlet-violet

Říj
31
2022
--

14minutová ukázka z Pokémon Scarlet & Pokémon Violet

Už necelý měsíc zbývá do začátku našeho putování po regionu Paldea!
(more…)

Říj
17
2022
--

Získejte Pokémona Shiny Eternatus do Pokémon Sword nebo Pokémon Shield!

Kontaktujte svého prodejce a optejte se na kód na tohoto Pokémona. Díky němu získáte Pokémona Shiny Eternatus do her Pokémon Sword nebo Pokémon Shield pro Nintendo Switch.
(more…)

Zář
27
2022
--

Zpříjemněte si čekání na Pokémon Scarlet & Pokémon Violet

… třeba zhlédnutím nejnovějšího traileru!

(more…)

Zář
14
2022
--

Nový Pokémon – Cyclizar!

Tento Pokémon žije v mnoha domácnostech regionu Paldea již od dávných dob. Má mírnou povahu a lidé jezdící na Cyklizarovi jsou velmi častým jevem. Zdá se, že mu to nevadí, naopak cyclizaristy vítá, protože jejich teplo pomáhá odvrátit chlad.
(more…)

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.

1 2 3 4 5 ...17 >