Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Srp
21
2017

Nové funkce ve hrách Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon!

Mini funkce z Pokémon Sun a Pokémon Moon se vracejí a jsou rozšířené, aby byly větší a zábavnější než kdy předtím.

Nové Z-Moves útoky pro Solgalea a Lunalu

V Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon se poprvé představí exklusivní Z-Moves pro Solgalea a Lunalu – Searing Sunraze Smash a Meancing Moonraze Maelstrom. Jen jeden Pokémon se umí naučit Sunsteel Strike a Moongeist Beam, chvaty nutné k ovládnutí extrémně mocných Z-Moves – Necrozma.

Ano je to tak. Necrozma, který zvládne Sunsteel Strike nebo Moongeist Beam bude schopný použít Searing Sunraue Smas nebo Menacing Moonraze Maelstorm. Zdá se, že z Necrozma vyzařuje ještě větší moc. Kolik síly se v něm skrývá?

Osedlej vlny s Mantine!

V Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon si budeš moct užívat surfování s Mantinem , sport, ve kterém surfuješ na zádech Mantine. Surfování není jen způsob přepravy mezi ostrovy – je to také sport, ve kterém závodíš o nejvyšší skóre za použití různých kůl triků! Zkus se stát špičkovým Mantine Surferem a surfuj jako profík!

Posil Rotom Dex!

Rotom Dex je speciální věc. Je to Pokédex – nástroj, který zaznamenává informace o Pokémonech, které nasbíráš během svých cest ale s Rotomem uvnitř! (Rotom je Pokémon, který umí vstoupit do různých elektronických přístrojů).

Na svých dobrodružstvích v Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon se s Rotomem sblížíš, čím víc s ním budeš komunikovat, a až se tak stane, bude ti ještě víc pomáhat na tvé cestě. Rotomova osobnost se změní podle toho, jak s ním budeš mluvit. Možná, že se tvůj Rotomo bude chovat trochu jako ty!

Prohlub svoje pouto s Rotomem během svých cestách po regionu Alola! Oživí to tvé dobrodružství a zaručí ti to jeho pomoc.

Představujeme Roto Loto

Roto Loto je funkce, která tě nechá vybrat si věci z tvého Rotom Dex, když se přiblížíš k Rotomovi. Tyhle speciální věci, které získáš ze svého Rotom Dex Roto Loto, můžeš získat v různých variantách. Některé zvyšují zkušenosti. Nebo peníze z odměn, které získáš po určité době, zatím co ostatní ti ulehčí chytit Pokémona a podobně. Tyhle Rotom schopnosti si ze svého batohu můžeš vytáhnout, kdy jen budeš chtít.

Hledej vzácné Pokémony s Island Scanner!

Když naskenuješ QR kód skenerem tvůj Rotom Dex ti uloží body. Až dosáhneš sta bodů, budeš moct používat Rotom Dex Island Scan funkci. Pak můžeš Island Scanem skenovat celý ostrov a najít vzácné Pokémony, které bys tam normálně nepotkal.

V Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon se setkáš i s Pokémony, kteří se v Pokémon Sun nebo Pokémon Moon neobjevili, jako třeba Charmander, Grovyle, Greninja a další.

Nacházej další a další vzácné pokémony pomocí Island Scan!

Nové bitevní vybavení: Battle Agency!

Battle Agency je nové vybavení, kde si můžeš užít soupeření jednoduchým pronajmutím Pokémona.

Když si nasadíš sluneční brýle a staneš se agentem, můžeš se účastnit samostatných bitev se svými pronajatými Pokémony. Budeš mít na povel tři Pokémony a vaším úkolem bude porazit protivníkovy tři Pokémony. Zkus vyhrát a stát se nejlepším agentem!

Připojením k internetu nebo promísení se s ostatními hráči získáš víc Pokémonů k pronajmutí. Spoj se s ohromnými hráči a budeš si moct pronajmout silného Pokémona. Komunikuj se spoustou ostatních hráčů, vyber si nejlepší Pokémony a staň se nejlepším agentem!

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.