Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Bře
21
2016

Navštivte region Alola ve hrách Pokémon Sun a Pokémon Moon

Vaše nové dobrodružství v Pokémon Sun a Pokémon Moon se odehrává na tropickém souostroví. Region Alola se skládá ze čtyř přírodních a jednoho umělého ostrova a je vyhlášeným letoviskem, kde se sbíhají turisté z celého světa!

Alola je obklopena mořem. Její ekosystém se skládá z původních pokémonů, kteří zde žijí už mnoho generací, a pokémonů, kteří se sem dostali z jiných regionů. V Alole spolu mají lidé a pokémoni velmi blízký vztah, ze kterého vzešla kultura naprosto odlišná od zvyků v jiných oblastech.

Alolané

Svět Pokémon Sun a Pokémon Moon je plný jak fascinujících pokémonů, tak zajímavých lidí. Poznejte některé z těch, které na svých cestách napříč regionem potkáte!

Regionální výzkumný pracovník: Je snad tohle alolská forma profesora Oaka?!

Samson Oak provádí výzkum regionálních forem pokémonů, kteří se v Alole usadili. Je to bratranec toho profesora Oaka – slavného experta na pokémony z regionu Kanto. Ti dva by mohli být dvojčata!

Hrdina a hrdinka

V Pokémon Sun a Pokémon Moon si můžete vybrat, jestli budete hrát za hrdinu nebo za hrdinku, a pojmenovat se podle svých představ. Na začátku příběhu se vaše postava přestěhuje do Aloly. Ihned po vašem příjezdu začne dobrodružství, během kterého se setkáte s mnoha lidmi a pokémony, dozvíte se mnoho věcí a získáte cenné zkušenosti.

Obřad ostrovní výzvy

Jedním z rysů jedinečné kultury, která se v Alole zrodila, je ostrovní výzva, dobrodružný obřad, během kterého se vyzyvatel musí vydat na výpravu po všech čtyřech ostrovech. Výzva mladým lidem pomáhá stát se dobrými trenéry pokémonů. V roli hlavní postavy her Pokémon Sun a Pokémon Moon bude i vaším osudem pokusit se ostrovní výzvu dotáhnout do konce.

Zkoušky ostrovní výzvy

Aby výzvu splnili, musí mladí vyzyvatelé překonat překážky, které na ně na všech čtyřech ostrovech čekají. Zkoušky se neskládají pouze ze zápasů s pokémony – mají řadu podob. Vaším úkolem bude třeba najít určité předměty nebo projít testem znalostí. Obyčejnými metodami zkoušku nepokoříte!

Totemoví pokémoni

Na konci každé zkoušky na vás bude čekat velmi silný totemový pokémon. Totemový pokémon je mnohem větší než ostatní pokémoni jeho druhu a jeho tělo obklopuje zářivá aura.

Sofistikovaná komba v SOS zápasech

Totemoví pokémoni si v souboji povolávají na pomoc spojence, s jejichž pomocí jsou ještě silnější. Dokonce se zdá, že i ostatní pokémoni si občas přivolávají pomoc.

Nejvyšší zkoušky

Poslední zkouškou na každém ostrově je tzv. nejvyšší zkouška. Jedná se o pokémonní zápas proti kahunovi nebo kahuně, který ostrovu vládne. Pokud se vyzyvateli podaří projít nejvyšší zkouškou, jejich úspěch ve všech zkouškách ostrova bude veřejně uznán a vyzyvatel se poté může vypravit dál.

Na každém ostrově vládne kahuna

Každému ze čtyř ostrovů Aloly vládne vlastní vůdce, kterému se říká kahuna. Kahuna je vždy vybrán pokémonním strážcem, který se taktéž nachází na každém ostrově.

Na ostrově Akala, druhém, který na své pouti navštívíte, je kahunou Olivia. Její dovednosti jsou naprosto výjimečné – jak by se ostatně dalo čekat od člověka, který se stal kahunou v tak útlém věku. Ona sama však stále trvá na tom, že je jen normální dívka.

Na ostrově Melemele, kam jste se zrovna přistěhovali, je kahunou Hala, dědeček vašeho rivala Haua. Pro jeho trenérské schopnosti ho obdivují lidé po celém regionu. Je to právě on, kdo vám daruje vašeho prvního pokémona a bude od vás mít velká očekávání.

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.