Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Led
21
2017

Megaevoluce se vrací v Pokémon Sun a Pokémon Moon

Určití pokémoni mohli v Pokémon Omega Ruby, Pokémon Alpha Sapphire, Pokémon X a Pokémon Y projít tzv. megaevolucí. Pokud budete mít ten správný megakámen, všichni pokémoni, kteří jsou megaevoluce schopni a kteří se dají chytit v regionu Alola, se budou moci vyvinout i v Pokémon Sun a Pokémon Moon. Potřebné megakameny pro pokémony z tohoto regionu lze získat od některých postav nebo ve speciálních obchodech.

Co je megaevoluce?

Megaevoluce je typ evoluce, který předčí všechny předešlé pokémonní evoluce. Megavyvinutí pokémoni na krátkou dobu uvolní svou vnitřní sílu a odhalí tak moc, o které si trenéři po klasickém postupu na vyšší vývojovou úroveň mohou nechat jen zdát.

Aby došlo k megaevoluci, musí být předem splněny dvě podmínky. Zaprvé na sobě musí trenér mít speciální náramek zvaný Key Stone, zatímco jeho pokémon musí držet megakámen specifický pro jeho druh. Zadruhé musí mít trenér se svým pokémonem silné citové pouto, aby spolu oba předměty rezonovaly.

Megaevoluci mohou trenérovi pokémoni v každém zápase podstoupit pouze jednou a vaše rozhodnutí, kdy a kterého svého pokémona megavyvinete, může zvrátit průběh bitvy.

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.