Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Bře
06
2020

Jak propojit Nintendo účet s Pokémon Trainer Club účtem

Pokud máte v plánu soutěžit a za výhry získávat zasloužené Championship Points či jiné speciální odměny, je třeba propojit své účty.

V Pokémon Sword a Pokémon Shield na Nintendo Switch jsou online soutěže v plném proudu. K získávání Championship Points (CP) a ostatních speciálních odměn bude třeba propojit Nintendo účet se svým Pokémon Trainer Club účtem. (Pokud se chcete pouze zaregistrovat a soutěžit, není nutné účty propojovat.)

K získávání CP nebo jiných speciálních odměn, je třeba propojit své účty předtím, než se zapíšete do online soutěže, a mít je po celou dobu propojené až do předání odměn. Pokud v budoucnu své účty odpojíte, veškeré získané CP a speciální odměny vám zůstanou.

Děti budou k přihlašování do Pokémon Trainer Club účtu potřebovat rodiče nebo opatrovníka, který se o účet bude starat a odsouhlasí propojení účtů.

K propojení účtů následujte tyto kroky.

  1. Přihlašte se do vašeho Pokémon Trainer Club účtu.
  2. Klikněte v postranní liště na tlačítko „Nintendo Account Link“.
  3. Přečtěte si informace o propojení účtů.
  4. Pokud souhlasíte, klikněte na tlačítko „Link to Nintendo Account“, které vás přesune na Nintendo.com přihlašovací stránku.
  5. Přihlašte se do svého Nintendo účtu – ujistěte se, že se na obou účtech shoduje vaše datum narození!
  6. A to je vše! Nyní se můžete vrátit na Pokemon.com.
Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.