Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Říj
09
2017

Co můžete dalšího dělat ve hrách Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon?

Pochytat nové Pokémony, soupeřit se silným týmem Ranbow Rocket, znovu navštívit ostrovní výzvy a čelit jejich nástrahám, poznat nové přátele po celém regionu Alola a vnořit se do nových příběhů. Hry Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon vycházejí už 17. listopadu 2017!

Team Rainbow Rocket se vrací na scénu!

V Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon se objeví í největší zlodušná organizace v historii! Team Rainbow Rocket – vytvořený z bossů z předchozích Pokémon titulů. Šéfem není nikdo jiný než Giovanni, který také velel organizaci zvané Team Rocket v Pokémon Red a Pokémon Blue, prvních Pokémon hrách.

Ale to není to nejhorší – Giovanni seskupil bossy z různých Pokémon her! Ty a tvoji spojenci se budete muset postavit proti tomu, co může být snad největším zlem vůbec! Co probůh Giovanni a jeho nohsledi chtějí, když se tak nečekaně objeví v regionu Alola?

Návrat k ostrovním výzvám

Ostrovní výzvy jsou už rituálem na regionu Alola. Jejich záměrem je pomoci dětem růst do zdatných Pokémon trenérů. K dokončení ostrovní výzvy musíš čelit nástrahám na každém ze 4 ostrovů.

Některé výzvy mohou dopadnout úplně jinak než v Pokémon Sun a Pokémon Moon.

Noví kamarádi v regionu Alola

Narazíš na kamarády a vytvoříš si ještě pevnější pouta v ostrovních výzvách.

Hau – Hau je chlapec, se kterým se spřátelíš hned, jak se přestěhuješ na Alol, je stejně starý. Hau je známý svým klidem ale v ostrovních výzvách se ukážou důvody, proč se účastní Pokémon bitev.

Lillie – Děvče skoro tvého věku. Z vlastních důvodů si hraje na asistentku profesora Kukui. Během dobrodružství s tebou objeví Lillie svou novou stránku.

Necrozmův nový příběh

Bylo odhaleno, že tajemný Pokémon z obalů Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon je Necrozma, po tom co přemohl legendární Pokémony Solgaleo nebo Lunala. Tyto formy Necrozma jsou Dusk Mane Necrozma a Dawn Wings Necrozma.

Během ostrovní výzvy se budeš muset potýkat s různými patáliemi způsobenými legendárním Pokémonem Necrozma. Potkáš tajemné lidi a Pokémony a budeš svědkem toho, jak se nové nebezpečí chystá na Alolu.

Kompatibilní s Pokémon Global Link

Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon budou kompatibilní s Pokémon Global Link – webem, který je propojený s Pokémon sérií – počínajíce dnem vydání, pátek 17. Listopadu, umožní Pokémon Global Link uživateli spojit se s ostatními hráči z celého světa použitím uložených dat z Pokémon her. Synchronizuj uložená data s Pokémon Global Link a užij si Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon ještě víc!

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.