Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Bře
06
2020

Co kdybyste se jednoho dne proudili… jako Pokémon?!

Je tomu již 14 let, co se hra Pokémon Mystery Dungeon poprvé ukázala na konzolích Nintendo DS a Game Boy Advance. Nyní se s ní mohou seznámit i další generace hráčů díky remaku, jenž vychází právě dnes na konzoli Nintendo Switch.

To se takhle jednoho dne probudíte a zjistíte, že se z vás stal Pokémon. Nezbude vám tak nic jiného, než sestavit svůj vlastní tým z dalších Pokémonů a zachránit celý svět v nebezpečných dungeonech, kde na vás čeká celá řada nebezpečí. Mějte na paměti, že nezvládnutý souboj vás vrátí na začátek vašeho snažení, Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX je totiž tzv. rogue-like titulem.

Základem vašeho snažení bude získávat nové předměty, vybavení a peníze, k čemuž vám vypomůže systém učení nových schopností. Zároveň však s tím se musíte vyvíjet i vy, bez učení nových a obranných strategií to zkrátka nepůjde. Na svých cestách dungeony potkáte spoustu nových Pokémonů, které můžete následně přidat do svého týmu.

Hra Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX je ode dnešního dne dostupná exkluzivně na konzoli Nintendo Switch, stejně tak si hráči mohou vyzkoušet demoverzi, kterou lze nalézt na Nintendo eShopu.

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.