Najdete nás i na
Facebooku

HERNÍ NOVINKA
Bře
09
2018

Březnový Nintendo Direct představuje Detective Pikachu pro 3DS

Během včerejší Nintendo Direct prezentace bylo odhaleno několik nových titulů pro Nintendo Switch a pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS. Jednou takovou hrou bude Detective Pikachu pro Nintendo 3DS!

Hned po skončení Nintendo Direct je tato detektivní adventura, ve které je hlavním hrdinou „skvělý detektiv“ (sám se tak nazývá), dostupná k předobjednávce na Nintendo eShop. Hra, i výjimečně velká Detective Pikachu amiibo figurka, vychází 23. března. (Hra nepodporuje 3D efekt).

Příběh hry

Jako Tim Goodman se spojíte s jedinečným samozvaným velkým detektivem Pikachu, abyste vyřešili zvláštní události, vyskytující se po celém Ryme City. Společně musíte vyšetřovat, psát si poznámky a setkat se s dalšími Pokémony, abyste odhalili nejtajemnější záhady vašeho města.

Tim se původně vydal hledat svého pohřešovaného otce, místo toho ale našel vtipného a neoblomného detektiva Pikachu. Na svém dobrodužství si můžete užít více než 150 zábavných animovaných cutscén, které vám mohou poskytnout důležitá vodítka. Pro přístup ke cutscénám také můžete použít extra velkou amiibo figurku Detective Pikachu. Jak budete postupně prozkoumávat místa činu, sbírat informace, získávat výpovědi svědků, odhalovat tajemství a bavit se s dalšími Pokémony, budete muset zapojit veškeré své detektivní dovednosti, abyste odhalili zločince, který má na svědomí všechny podivné události v Ryme City.

Share Button

Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2020; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.