• Najdete nás na Facebooku!

 • Herní novinka

 • Led
  23
  2014

  Tajemství Mega Evoluce – Pokémon X a Pokémon Y

  Mega_Mewtwo_Mega_Lucario-X-and-Y

  Tajemství Mega Evoluce

  Tajemství za tím, pro někteří Pokémoni mohou proměnit v Mega Evoluci je popsána v tomto článku. Pokuď se podíváte blíže na levé zápěstí na obrázku, můžete vidět náramek nazýván – Mega Ring. Pokud má navíc u sebe Pokémon Mega Stone a trenér náramek, tak začnou navzájem rezonovat a mohou spustit Megaevoluci. Ne vždy ale zýleží jen na těchtou dvou aspektech, protože musí být mezi Pokémonem a jeho Trenérem hlubší pouto.

  Mega Stones – kameny

  Mega Evoluce není možná u každého Pokémona. Jedině určití Pokémoni a pod určitým stavem mohou dosáhnout této Evoluce.  Musí mít u sebe Mega Stone. Tento kámen je pro každého Pokémona specifický a má jméno. Bez tohoto kamenu nelze spustit Mega Evoluci. Ale to není vše – ještě jsou ty další věci, které jsou potřeba! Některé kameny Mega Stones jsou schovány na tajných místech v Kalos regionu. Nalézt každý specifgický kámen budu oříšek ve hře Pokémon X a Pokémon Y! V Pokémon X a Pokémon Y! najdete spousty kamenů. Hodně jich můžete použít, až se dostanete do Síně Slávy – Hall of Fame.

   

  Mega Ring – kde jej získat?

  Pokud projdete Battle Maison v Kiloude City – což můžete až se dostanete do Hall of Fame , tak se můžete utkat se Serenou a Calem ještě znova. Po ukončení boje se musíte vydat za Profesorem Sycamorem, který už na vás čeká. Profesor Sycamor vám řekně jak dostat onen Mega Ring.

    

  Mega Stones – kde je získat?

   

  Až budete mít Mega Ring tak kameny v regionu Kalos začnou reagovat na váš prsten a to jen po krátký čas – mezi 20:00 a 21:00 večer.  Prozkoumejte oblast a objevte tyto jiskřící kameny – Mega Stony. Některé kameny můžete najít pouze ve hrách Pokémon X a Pokémon Y.

   

   

  Mega Stones lze získat i jinak

   

  Některé Mega Stone kameny můžete dostat od postav přímo ve hře. Například když vejdete do Hall of Fame a navšívíte Café Soleil v Lumiose City South Boulevard a vyměníte Pokémona s  Champion Diantha. Diantha vám vymění Gardevoirite – který je potřebný pro Mega Evoluci Gardevoira na Mega Gardevoira.

   

  Kde jsou Mega Stones kameny pro Mewtwonite?

   

  Mega Stones kameny pro Mega Evoluci Mewtwo-Mewtwonite X a Mewtwonite Y jsou ukryty někde v regionu Kalos – zde je také ukryt sám Legendární Mewtwo ! Prozkoumejte každý roh v Kalos regionu až vstoupíte do Hall of Fame – jediěn tak můžete dostat Pokémona Mewtwo a jeho Mega Stone kámen.

   

   

  Share Button
  CONQUEST entertainment a.s. || Hloubětínská 11, 198 00 Praha 9

  Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2009; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.

  Odebírejte novinky!

  Přihlášení k odběru

  Nepropásněte novinky z našeho webu! Přihlaste se k odběru a my vás budeme pravidelně informovat.