• Najdete nás na Facebooku!

 • Herní novinka

 • Dub
  18
  2007

  První český Nintendo festival je tu!

  Už je to tady! Dlouho očekávaná Nintendo akce se stává realitou! Neboť již koncem dubna, konkrétně od 27. do 29 dubna 2007, se budou moci všichni fanoušci Nintenda zúčastnit Prvního českého Nintendo festivalu, který se bude konat v Praze v Parku Hostivař v prostorách Palace Cinemas. Takže neváhejte a přijďte se bavit s Nintendem! Program na celé tři dny je opravdu nabitý! A na co se tedy můžete těšit?

  Festival začne pozvolna slavnostním zahájením v pátek 27. dubna ve 20 hodin, kde promluví organizátoři, sponzoři a další představitelé Nintenda v České republice.

  Po lehkém pátečním rozjezdu bude ovšem sobota 28. dubna absolutně nabitá! Již v 10 hodin dopoledne začne první kolo soutěžení – a to ve hře Mario Kart DS pro Nintendo DS. Jenom o hodinu později se utkají sportovci na Wii – v 11 hodin začíná první část zápolení ve Wii Sports Tennis, její druhé kolo pak bude zahajovat odpolední program. Spolu s nimi se odpoledne utkají opět i majitelé DSka – začíná totiž první kolo soutěže ve hře Metroid Prime Hunters. A aby napětí nebylo málo, bude v pozdním odpoledni, po ukončení všech soutěží, vyhlášena tombola – samozřejmě tématická s Nintendo předměty! K tomu všemu se večer dozvíte zajímavosti z historie Nintenda, shlédnete Nintendo reklamy a trailery na nové hry na kinoplátně, poslechnete si klavírní reprodukci nejznámějších Nintendo hitů nebo si zatancujete na JayTeeho diskotéce!

  Poslední den festivalu – neděle 29. dubna – je pak ve znamení nervydrásajícího napětí, neboť všechny soutěžící všech tří her vyrazí do finále. Dopoledne se utkají finalisté ve hře Mario Kart DS a Metroid Prime Hunters. Odpolední program zahájí finále ve Wii Sports Tennis, přičemž budou finálové hry přenášeny z Wiička přímo na kinoplátno. Festival bude ukončen v 16 hodin předáním cen vítězům a projevy organizátorů a sponzorů.

  Po všechny tři dny budou mít návštěvníci možnost seznámit se s historií Nintenda na vlastní oči – v Nintendo muzeu, které bude obsahovat všechny u nás prodávané konzole i několik Nintendo rarit…

  Jak je vidět, je program celého festivalu opravdu nabitý. Takže neváhejte a určitě se přijďte přesvědčit na vlastní oči, co znamená Nintendo v České republice!

  Více informací naleznete na http://festival.nzone.cz.

  Share Button
  CONQUEST entertainment a.s. || Hloubětínská 11, 198 00 Praha 9

  Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2009; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.

  Odebírejte novinky!

  Přihlášení k odběru

  Nepropásněte novinky z našeho webu! Přihlaste se k odběru a my vás budeme pravidelně informovat.