• Najdete nás na Facebooku!

 • Herní novinka

 • Říj
  22
  2013

  Pokémoni při startu! Který vám v Pokémon X a Y padne nejlépe?

  Pokémon X a Pokémon Y česky

  Startovní Pokémoni

  Na začátku vaší dobrodružné cesty ve hře Pokémon X a Pokémon Y si můžete vybrat mezi třemi Pokémony:  Chespin, Fennekin a Froakie.  A jak to už u Pokémonů bývá, postupně projdou svou vlastní evolucí.

   

  Chespin

  Travní typ Pokémona má tvrdý ulitu, která mu chrání záda a hlavu. I navzdory tomu, že se Chespin často dostává do problémů, tak si přesto drží optimistický nadhled a vše bere s humorem.

  Quilladin

  Když se Chespin vyvine do Quilladin Pokémona, tak se mu ještě více zpevní ulita. Navzdroy pichlavému vzhledu se tento Pokémon drží od soubojů dále.

  Chesnaught

  Quilladin se nakonec vyvine v Chesnaught Pokémona, který se nebojí soubojů. Tento nevýbušný Pokémon se umí dobře zastat svých spojenců a umí za ně položit i život.

   

  Fennekin

  Pronikavé teplo srší z jeho uší. Fennekin je Pokémon ohnivého typu. Je to velice temperamentní Pokémon a snaží se udělat to nejlepší pro svého trenéra. Mezi jeho oblíbené jídla patří větvičky.

  Braixen

  Až se Fennekin vyvine v Pokémona Braixen, tak už nesvačí větvičky, ale jednu pořád nosí na jeho ocasu, což Pokémona utišuje.

  Delphox

  Delphox vznikne z Braixena a změní se tak v Pokémona duchovního typu. Se svou duchovní schopností může ovládat plameny až do extrémních teplot.

   

  Froakie

  Tento Pokémon je vodního typu a je silný a lehký dohromady a to mu dohromady umožňuje skákat opravdu vysoko. Bubliny na prsou a zádech odráží útoky nepřátel. Froakie vypadá jako kdyby měl nezájem o okolní dění, ale zdání může často klamat. Froakie velice bedlivě vnímá okolí a děj kolem něj.

  Frogadier

  Frogadier se vyvine z Froakie a tím se jeho skoky ještě více zlepší.  Frogadier při soubojích mate oponenty skákáním do stropu a na stromy.

  Greninja

  Greninja se vyvine z Frogadiera a vznikne z ní temný typ Pokémona. Tento Pokémon je nepolapitelný jako ninja a svám ultrarychlím pohybem umí odrazit nejednoho nepřátele.

   

   

   

  Share Button
  CONQUEST entertainment a.s. || Hloubětínská 11, 198 00 Praha 9

  Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2009; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.

  Odebírejte novinky!

  Přihlášení k odběru

  Nepropásněte novinky z našeho webu! Přihlaste se k odběru a my vás budeme pravidelně informovat.