• Najdete nás na Facebooku!

 • Herní novinka

 • Bře
  19
  2013

  Pokémon Ruby

  Pokémon Ruby

  Ruby

  Pokémon Ruby: Největší a nejznámějšní videoherní série světa – Pokémon – se vrací na Game Boy Advance. Pokémon Ruby a Pokémon Sapphire byly vytvořeny exkluzivně pro nejznámější přenosnou herní konzoli a bude zahrnovat spoustu nových prvků, mnohem více Pokémonů, které budete moci získat a nádherná grafika vám představí svět Pokémonů tak, jako nikdy předtím.

  CO JE NOVÉHO?

  Vaše snažení stát se nejlepším trenérem Pokémonů pokračuje na Game Boy Advance
  Nová generace Pokémoních her je větší, lepší a mnohem chytlavější než kdy předtím! Pokémon Rubby a Pokémon Sapphire obsahují zcela novou linii příběhu, množství nových Pokémonů a stejně skvělou RPG hratelnost, která dělala předchozí hry tak zábavnými. Takže opět: “Chyťte je všechny!”.
   
  VÁŠ ÚKOL

  Staňte se nejlepším trenérem!
  Během vaší výrpavy narazíte na spoustu zkoušek, zahrnujících také boje s divokými Pokémony a ostatními trenéry. Podle toho, jak se osvědčíte v boji proti vedoucím tělocvičen (Gym Leaders) v mnoha městech rozptýlených po zemi Hoenn, budete získávat odznaky (Gym Badges) jako odměnu za vaše schopnosti. Vaším konečným cílem je porazit Elitní čtyřku (Elite Four) v uctívaných síních Pokémonské ligy.
  Pokémon Ruby a Pokémon Sapphire se odehrávají ve zcela novém regionu známém jako Hoenn. Na začátku hry si budete moci vybrat, chcete-li hrát za chlapce nebo děvče. Ať si vyberete tak nebo tak, příběh bude stejný – vaším cílem je vyrazit do světa a stát se nejlepším trenérem Pokémonů.
  Poražení Elitní čtyřky je jenom jedna stránka vaší výrpavy. Můžete také postavit vaše Pokémony do zcela nových Pokémoních soutěží (Pokémon Contests) – soutěží posuzujících kondici vašich přátel v Pokémoních bitvách, pokuste se získat všechny nové Pokémony a zúčastnit se množství vedlejších úkolů.
  BITVY 2 NA 2

  Boje jako nikdy předtím!
  Jedna z nejlepších novinek ve hrách Pokémon Ruby a Pokémon Sapphire je bojový systém 2 na 2. Propojte se až se třemi kamarády a bojujte v týmech nebo postupujte zemí Hoenn jako dva trenéři najednou. Protože každý Pokémon nabízí jedinečnou kombinaci výhod a nevýhod, zdvojení počtu Pokémonů, které můžete najednou nasadit do boje přidá do soubojů novou rovinu strategie.
  S novým bojovým systémem 2 na 2, budete muset vybudovat svůj tým novým způsobem. Účel některých nových pohybů a schopností se vám možná bude ze začátku zdát nejasný, ale jejich výhody se objeví právě v bitvách 2 na 2. Například: schopnost Lighting Rod může odolávat mnohem lépe. Při sestavování párů Pokémonů buďte opatrní, abyste maximalizovali jejich schopnosti v práci v týmu.
  SOUTĚŽE

  Pokémoní soutěže
  Pokémoní soutěže (Pokémon Contests) jsou zcela novým prvkem her Pokémon Ruby a Pokémon Sapphire. Tyto speciální jsou ve stylu “ať se ukáže nejlepší”. V každá Pokémoní soutěži bojujete proti třem Pokémonům v pěti kategoriích: Skvělost (Cool), Krása (Beauty), Roztomilost (Cute), Chytrost (Smart) a Odolnost (Tough). Každý typ soutěže klade důraz na určité kondice Pokémonů a každá soutěž má čtyři ohodnocení – Normal, Super, Hyper a Master – které musí Pokémon projít na své cestě na špici.
  Základní hodnocení
  Váš Pokémon ukazuje své schopnosti předváděním akcí ze svého seznamu pohybů. V první fázi posuzování, porotci posoudí, který Pokémon získá největší potlesk publika. Pokémon s příslušnou kondicí – jeho Cool kondice v Cool soutěži, např. – získá nejsilnější aplaus.
  Příprava na soutěž
  Než vystavíte Pokémona posouzení, měli byste nejprve vytvořit PokéBlock k nakrmení vybraného Pokémona. PokéBlock jsou dobrůtky, které zvýší Kondici vašich Pokémonů- Pro vytvoření PokéBlocku musíte po celé Hoenn sbírat bobule (Berries) a použít stroj Berry Blender k vytvoření chutného PokéBlocku. Určité chutě PokéBlocků podporují růst specifických kondicí Pokémona, takže než začnete tvořit PokéBlock, budete muset sesbírat ty správné bobule.
  Míchání bobulí
  Použití Berry Blenderu je polovina zábavy Pokémon soutěží. Pro vytvoření PokéBlocku musí Berry Blender obsluhovat alespoň dva uživatelé. Můžete bobule míchat buď s postavami ze hry nebo vyzvat kamaráda, aby se připojil a pak použít Berry Blender. Poté, co se Berry Blender roztočí, tak správně načasovaným mačkáním tlačítka A mixér urychlíte a tím zvýšíte kvalitu vyrobeného PokéBlocku. Když se Berry Blender zastaví, každý uživatel dostane PokéBlock.
  NOVÍ POKÉMONI

  Spousty nových tváří
  Země Hoenn je domovem spousty Pokémonů, které jste nikdy předtím neviděli, a také někteří známí oblíbenci. Abyste je sesbírali všechny, budete muset prozkoumat i ten nejposlednější kout a skulinu oblasti a také vyměňovat s přátely. Na začátku hry, si můžete vybrat jednoho ze tří nových Pokémonů: Treecko (Trávový Pokémon), Torchic (Ohnivý Pokémon) a Mudkip (Vodní Pokémon).
  Magma tým

  Aqua tým

  Roxanne

  Brawly

  Wattson

  Flannery

  PROFILY TRENÉRŮ

  Nikdy neutečete bojechtivým trenérům, mnoho trenérů požaduje odvetu. Tady je pouze malá ukázka některých ze známějších týmů a trenérů, které potkáte v zemi Hoenn

  Tým Magma
  V Pokémon Ruby, tým Magma a jeho vůdce Maxie, prosazuje zákeřný plán na zvětšení souší planety – a tak vytvořit více země obyvatelné pro lidi a jejich oblíbené Pokémony.

  Tým Aqua
  V Pokémon Sapphire, tým Aqua je záludný tým. Jeho členové a vůdce, Archie, se snaží zvětšit rozlohu moří v Hoenn. Jejich cílem je vytvořit více vodního prostředí pro Pokémony na planetě.

  Roxanne
  Roxanne je vůdce Pokémoní tělocvičny v Rustboro City. Specializuje se na Rock-Ground a Rock typy Pokémonů. Pokud budete schopni ji porazit, budete odměněni Kamenným odznakem (Stone Badge).

  Brawly
  Brawly trénuje v naprosté temnotě v Pokémoní tělocvičně v Dewford Town. Jeho stáj Fighting typu Pokémonů stojí mezi tebou a Knuckle Badge. Pokémoni typu Flying- a Psychic jsou proti Brawlyho týmu nejefektivnější.

  Wattson
  Wattson je zkušený trenér Pokémonů, který vede Pokémoní tělocvičnu v Mauville City. Wattson preferuje Pokémony typu Electric a jeho tělosvična je protkána elektrickými bariérami umístěnými tak, aby blokovali váš postup. Postavte se Wattsonovi a získejte Dynamo Badge.

  Flannery
  Sassy Flannery je hlavním šéfem v Pokémoní tělocvičně v Lavaridge. Flannery se specializují na Fire typ Pokémony, někteří z nich jsou dual typ. Pokud jste schopni porazit Flanneryho a jeho poskoky, získáte Heat Badge.

  CONQUEST entertainment a.s. || Hloubětínská 11, 198 00 Praha 9

  Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2009; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.

  Odebírejte novinky!

  Přihlášení k odběru

  Nepropásněte novinky z našeho webu! Přihlaste se k odběru a my vás budeme pravidelně informovat.