• Najdete nás na Facebooku!

 • Herní novinka

 • Zář
  05
  2013

  Pokémon X a Pokémon Y: další novinky odhaleny!

  Pokémon X a Pokémon Y se blíží

  Vyberte si klasické Pokémony jako je Bulbasaur, Charmander nebo Squirtle a bojujte v jejich mega evolučních formách v Pokémon X a Pokémon Y.
  V překvapivé novince ve včerejší speciální Nintendo Direct prezentaci hráči nedostanou Pokémony Chespin, Fennekin a Froakie od Profesora Sycamora, ale dostanou je na výběr klasicky.

   

   

   

  Ve hře se můžete těšit na Pokémony: BulbasaurCharmander Squietle – pochází z prvních Pokémon her, Pokémon Red a Pokémon Blue! Byla zde přidána také možnost rozvinout evoluci Pokémonů na Venusaura, Charizarda a Blastoise. Při obdržení  tzv. Mega Stone jim tento kámen umožní rozvinout Mega Evoluci přímo v bitvě. Mega Venusaur, Mega Charizard, a Mega Blastoise budou mít neobyčejné vlastnosti a obrovskou sílu kterou jste dosud ve hrách Pokémon ještě neviděli. Kterého Pokémona si hráč z nabídky vybere je jen na něm. Na výběr bude  Bulbasaur, Charmander a Squirtle. Pokémon X a Pokémon Y vychází 12.10.2013 pro Nintendo 3DS.

   

   

  Další podrobnosti ohledně Mega Evoluce byly odhaleny ve speciálním Nintendo Directu.

   

  Už v předešlé době bylo oznámeno, že Pokémon musí mít unikátní Mega Stone aby mohl využít Mega Evoluci. Pokémon bude potřebovat ještě další věc a to náhrdelník nazýván Mega Ring, který má speciální kámen jménem Key Stone. Trenérův Key Stone rezonuje s Mega Stonem, který má u sebe Pokémon a dohromady tak spustí evoluci, která je normálně zcela nemožná -  Mega Evoluci.

  Pokémon Bank 

  Ředitel GAME FREAK inc., Mr. Junichi Masuda oznámil novinku Pokémon Bank — nová Nintendo 3DS aplikace a zároveň servis, který umožní hráčům hry Pokémon X a Pokémon Y bezpečně uchovat více, než 3000 jejich oblíbených a zbožňovaných Pokémonů přímo na Internetu. V Evropě bude služba spuštěna 27.12.2013. Pokémon Bank má dost prostoru na to aby umožnila uložit 100 Boxů. Boxy slouží pro uložení Pokémonů a najdete je ve hrách Pokémon X a Pokémon Y a také v předchozích dílech.

   

   

  Pokémon Bank umožňuje ukládat a vybírat Pokémony z více her Pokémon X a Pokémon Y. Při vložení hry do konzole nebo při spuštění digitální verze hry se může zapnout Pokémon Banka. Hráči si tak mohou kopírovat Pokémony přes Pokémon Bank.

  Při stažení aplikace si mohou hráči také stáhnout aplikaci Poké Transporter. Pokémon Transporter slouží ke snadnému převodu z jedné Pokémon hry do druhé. Někteří si vzpomenou na složitý převod ze starších her. Tentokrát to bude opravdu snadné pomocí Poké Transporter – stačí když spustíte Pokémon Black, Pokémon White, Pokémon Black 2 nebo Pokémon White na vaší konzoli Nintendo 3DS a použijete Poké Transporter pro převod Pokémonů z těchto her přímo do vaší aplikace Poké Bank.

   

   

  Poplatky za službu se budou počítat až při aktivaci aplikace Pokémon Bank na jejich systému Nintendo 3DS. Tento poplatek bude pomáhat udržovat online servery, kde budou hráči moci uložit bezpečně a pohodlně až 3000 Pokémonů a zároveň bude tato aplikace podporována budoucí plejádou Pokémon her.  Poké Transporter může být bezplatně stažen poté co bude stažen Pokémon Bank.

  Share Button
  CONQUEST entertainment a.s. || Hloubětínská 11, 198 00 Praha 9

  Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2009; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.

  Odebírejte novinky!

  Přihlášení k odběru

  Nepropásněte novinky z našeho webu! Přihlaste se k odběru a my vás budeme pravidelně informovat.