• Najdete nás na Facebooku!

 • Herní novinka

 • Dub
  06
  2013

  Pokémon Karty

  Pokémon karetní souboj

  Pokémon Karty – neboli také AR Markers

   

  Pokémon Karty a rozšířená realita

  AR je zkratka pro “Augmented Reality” neboli Rozšířenou Realitu. Pokémon Karty mají speciální znaky (QR kódy), které kamera rozpozná a převede je v určitý druh Pokémona. Stačí namířit kamerou vaší konzolí Nitnendo 3DS na kartičku Pokémonů a Pokémon se vám zobrazí na obrazovce.

  Skenovat Karty Pokémonů můžete pomocí Nintenda 3DS přímo do svého Pokédexu. Pokémoni jako jsou Victini, Cobalion, Terrakion, Virizion, Reshiram nebo Zekrom se vám poté přímo zobrazí v Pokédexu 3D.

   

  Karty Pokémonů a informace

  Pokémon AR Markers josu další možností jak porovnat Pokémon v aplikaci Pokédesx 3DS Pro. Stačí když namíříte na Pokémon kartu fotoaparát pomocí konzole Nintendo 3DS a přímo se vám zobrazí jak moc je daný pokémon efektivní v boji proti dalším Pokémonům!

   

  Pokémon karetní souboj   pokémon ohntivý typ souboj karet  souboj pokémonu ohnivý typ silný

   

  Porovnávejte jednotlivé Pokémony a jejich sílu

  Můžete porovnávat Pokémony pomocí herních karet jednoduše přímo na konzoli Nintendo 3DS. Stačí si vytisknout AR znaky pro rozšířenou realitu a porovnat jak je každý Pokémon silný!

  Pokémon Nintendo 3DS porovnání Tepig má ze všech tří největší sílu

   

  Foťte své Pokémony pomocí karet!

  Pořizujte Pokémon fotografie. Stačí kliknout na AR Viewer tlačítko v menu a můžete naskenovat libovolný AR znak a pořídít tak §žasnou fotografii Pokémona, který se na kartě objeví. Můžete si také založit své vlastní album a poté si je prohlížet.

  Ukázka Pikachu Pokémon Karty Album Pokémonů Pokémon Album

   

  Uprav si svůj Pokédex
  S obrázky které si pořídíl pomocí Pokémon Karet AR Markers si můžete vytvořit také své vlastní pozadí.  vytvořte si svůj vlastní Pokédex a pochlubte se přátelům!
  Pokémon Kartičky k naskenování:

   

  Share Button
  CONQUEST entertainment a.s. || Hloubětínská 11, 198 00 Praha 9

  Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2009; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.

  Odebírejte novinky!

  Přihlášení k odběru

  Nepropásněte novinky z našeho webu! Přihlaste se k odběru a my vás budeme pravidelně informovat.