• Najdete nás na Facebooku!

 • Herní novinka

 • Úno
  20
  2010

  Pokémon Black & White a region Unova

  Unova, region světa, ve kterém lidé žijí společné s Pokémony, není jediným místem, které navštívíte. Každý hráč si totiž s sebou do hry přinese i svůj vlastní svět, do kterého se může teleportovat a podobně to mají i Pokémoni, kteří pro změnu mohou navštívit svůj snový svět.

  Pokémon Global Link & Pokémon Dream World

  Abyste mohli se svým Pokémon opustit region Unova a vstoupit do jejich snového světa budete potřebovat připojení ke službě Pokémon Global Link, které je zprostředkováno službou Nintendo Wi-Fi Connection.

  Jakmile jste ke službě připojeni a Váš Pokémon spí, můžete vstoupit do jeho snového světa tzv. Pokémon Dream World. V něm má každý trenér svůj dům a kromě toho, abyste zjistili o čem Váš Pokémon sní, můžete navázat přátelství s mnoha dalšími. Některé z nich si pak můžete odnést s sebou do světa Unova.

   

  Přes Pokémon Global Link můžete samozřejmě také Pokémony vyměňovat. Burza Pokémonů, jaká byla k dispozici hráčům Pokémon Diamond a Pearl zůstává v upravené formě zachována. Samozřejmostí jsou také online souboje s hráči z celého světa. Novinkou však je, že jsou zápasy částečně zaznamenávány a Vaše úspěchy určí jaké příčky dosáhnete v celosvětovém žebříčku.
  C-Gear, Xtransceiver a EntralinkVelké novinky se objeví také v oblasti komunikace s dalšími hráči. Skrze nový doplněk C-Gear a jeho příslušenství Xtransceiver můžete provozovat hlasový chat s až třemi dalšími hráči při připojení k Pokémon Global Link. Komunikovat takto budete i s NPC postavami, na které v regionu Unova narazí. Třešničkou na dortu pro majitele Nintenda DSi či Nintenda DSi XL pak je podpora videochatu. Budete mít také možnost navštívit hru Vašich kamarádů. Tato možnost se nazývá Entralink.
  dívčí, růžová verze Xtransceiveru

   

  Chatovat nebudete jen se svými přáteli, ale také s NPC postavami z regionu Unova
  IR spojeníNicméně ne vždy je možné nebo nutné připojovat se k Nintendo Wi-Fi Connection. Pokud máte kamaráda, který také hraje Pokémon Black či White, můžete se s ním spojit přes infračervené rozhraní, které je zabudované v herní cartridgi. Můžete pak spolu bojovat, vyměňovat si mezi sebou Pokémony anebo podstoupit tzv. test harmonie.

   

  Čtyři roční období

  V regionu Unova panuje podobné podnebí jako u nás, a tak se nesmíme divit, že i tam probíhá pravidelná změna ročních období, která se projevuje podobně jako v našem světě. Na jaře a v létě budou rostliny a stromy kvést a Vaše cesty doprovázet příjemný slunečný svit. Na podzim stromy zase listí ztrácí, květiny vadnou a cesty hnědnou. Zima pak přinese typický bílý povlak a zimu. Avšak právě onen sníh, pokud se ho na jednom místě nakupí opravdu hodně, Vám umožní dostat se na místa, kam jste se předtím, zdánlivě dostat nedokázali. A nejen flóra se mění, ale také fauna. V Black a White budete hledat různého druhy Pokémonů nejen podle místě výskytu, ale také podle ročního období.

    
  jaro / léto

    

   

  podzim/zima

    

   

  v létě se na skálu nedostanete, ale zimě díky návalu sněhu ano
  Rozdíly v UnovaRozdíly mezi verzemi Black a White nespočívají jen v odlišných druzích Pokémonů, ale také v rozlišném ztvárnění jednotlivých částí regionu. Například zatímco v edici Black narazíte na město Black City, které vypadá velice majestátně a díky množství zpracovaného železa a cementu velice temně, v edici White na stejném místě naleznete místo zvané White Forest, které je plné rostlin a stromů.
   
  Black City ve verzi Black a White Forrest ve verzi White

  Pokémon Black & White vychází exkluzivně pro Nintendo DS4. března 2011! Pro hraní doporučujeme systémy Nintendo DSi nebo Nintendo DSi XL

  Share Button
  CONQUEST entertainment a.s. || Hloubětínská 11, 198 00 Praha 9

  Administrátor | O společnosti | Ochrana osobních údajů | Právní ujednání | CopyrightConQuest Entertainment a. s. 2001-2009; THEME: PrimaCom, spol. s r.o.

  Odebírejte novinky!

  Přihlášení k odběru

  Nepropásněte novinky z našeho webu! Přihlaste se k odběru a my vás budeme pravidelně informovat.